Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 4-asis lietuviškas Group Build'as (Šaltasis karas) » Dalyvių modeliai Nr.4

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:43
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Vankenobis rašė:
Šaunus modelis gaunasi, tikrai matosi, kad su kiekvienu modeliu tobulėji. Beje, kaip ruošiesi daryti sraigtą, priklijuotą ar nuimamą? :roll:
Taip ir toliau.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:43
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
Vankenobis rašė:
Šaunus modelis gaunasi, tikrai matosi, kad su kiekvienu modeliu tobulėji. Beje, kaip ruošiesi daryti sraigtą, priklijuotą ar nuimamą? :roll:
Taip ir toliau.


Dar pilnai apsisprendęs nesu, bet manau, jog darysiu "išardomą" pagrindinį sraigtą :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:43
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
Jau įpusėjo ruduo, mažais žingsneliai ateina žiema, prie naujos mokyklos pripratau :) Pats metas pradėti modeliuoti :) Laiko turiu nedaug ( na kiek gi aš čia galiu verkšlenti, kad neturiu to laiko?! :( ), dirbu lėtai, bet užtikrintai :)

“Tekinant” ratus buvo iškilę šiek tiek bėdų :(, tačiau pasitelkus šiek tiek kantrybės pavyko išgauti visai patenkinamą rezultatą? Taip?:

Paveikslėlis


Padariau galinį ratuką :) Beje, šioje nuotraukoje jis atrodo truputį pakrypęs, tačiau realiai taip nėra ;) :) :

Paveikslėlis


Dar padariau kažkokią detalę (pažymėta raudonai), kurios paskirties tikram sraigtasparny, kad ir kaip bebūtų gaila, nežinau :( Gal jūs žinote? :D :

Paveikslėlis


Šiek tiek nuotraukų, kad pamatytumėt bendrą vaizdą :) :

Paveikslėlis

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:43
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
Šioks toks atnaujinimas :)

Klijavau apačio “sparnus” :) Su jais didelio vargo nebuvo, tik kažkaip nebuvo patogu klijuoti taip kaip “liepia” instrukcija:
Paveikslėlis


Taigi taigi, ir čia neapsieita be smulkių nesutapimų :( Bet manau, jog “apačio nosies jutikliai” (juokingai skamba :D , bet nesugalvojau kaip pavadinti, angliškai tie dalykai vadinami “nose sensors”, plačiau kam jie reikalingi galit pasiskaityti čia ;) ) gavosi pakankamai gerai:
Paveikslėlis


Kadangi, darydamas “nosies jutiklius” “pripratau” prie smulkių detalių, todėl kitą darbą apsiėmiau padaryti įvairius prietaisus ant apačio viršaus (nuotraukoje pažymėta raudonai) :
Paveikslėlis



Mano galvos skausmas – varikliai :( Su jais vargo buvo iki kaklo… Nelabai man jie sutapo, todėl teko kai kur pripjauti ir t.t. Vienu tarpu šį modelį norėjosi mesti tiesiai į šiukšledėžę, tačiau apsišarvojus “plienine” kantrybe, šiaip ne taip juos įveikiau :) Būtų labai malonu, jeigu įvertintumėte gautą rezultatą :) :
Paveikslėlis


Paskutinis darbas kurį padariau – tai uodegos horizontalioji plokštuma. Čia nėra ką per daug komentuoti :) :
Paveikslėlis


Pabaigai, keletas bendrų nuotraukų:
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:44
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
[Senas atnaujinimas]

Sveiki gyvi, :) Šį kartą atnaujinimas bus labai nedidelis :( Taip jau gavosi, kad buvau užverstas didžiuliu kiekiu įvairių darbų, o kur dar peršalimas, tai laiko apačiui kaip ir neliko :( Tačiau šiaip ne taip atrasdavau vieną kitą minutę prie jo padirbėti :)


Turėdamas nedaug laiko nusprendžiau, kad prioritetinis darbas yra pilnai užbaigti variklius :) :

Paveikslėlis



Paskutinis darbas, kurį padariau – suklijavau detalę prie kurios klijuosis uodegos sraigtas :) :

Paveikslėlis


Štai kaip dabar atrodo apačis :) :

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:44
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
Hey! Pagaliau prisiruošiau jums parodyti kaip man sekasi su šiuo modeliu :)
Taigi šioks toks progresas :) :

Padariau 8 “HellFire” raketas ir “Stinger” raketų paleidimo įtaisą (pačių “Stinger” raketų dar trūksta):

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


Dar vienas iš mano patobulinimų – “lempas” (žinau, skamba juokingai, bet kaip tyčia “užkrito” man jų pavadinimas :D ) dariau ne iš popieriaus, o išliejau iš “plastmasės” :) :

Paveikslėlis


Ir galiausiai – padariau apačio kulkosvaidį :) :

Paveikslėlis


Štai kaip dabar atrodo šis modelis :) :

Paveikslėlis

Mmmm, negi niekam neįdomu?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:44
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Barzdukas rašė:
Nors nesu kartono bandęs, todėl sunku man vertint ar viskas ten taisyklinga ir pan. bet mano akiai patinka tai ką matau, o manau to ir reik kad akiai būtų malonų į mažas smulkmenas žiūrėti.
Beje kaip plastmasę skaidriai če išliejai ar atpjoves gabaliukus užšlifavai ir nupoliravai ?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:44
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
Barzdukas rašė:
Nors nesu kartono bandęs, todėl sunku man vertint ar viskas ten taisyklinga ir pan. bet mano akiai patinka tai ką matau, o manau to ir reik kad akiai būtų malonų į mažas smulkmenas žiūrėti.
Beje kaip plastmasę skaidriai če išliejai ar atpjoves gabaliukus užšlifavai ir nupoliravai ?


Aš išdrožiau medinę formelę ir pasiėmęs skaidrios plastmasės nuo supermoment pakelio žvakės pagalba išliejau :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:45
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Barzdukas rašė:
Mat kaip, žinosiu, nes dabar pamąsčiau galima taip padaryti ir šviestuvo lemputę ar automobilio gabaritą kokį... o jei panaudot tą plastmasę nuo skaidrių detalių ar ji degant lydantis juodyja ?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Geg 2014 22:45
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Caras rašė:
Labiausiai patiko Hellfire raketų priekinė dalis (išlieti stikliukai).


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007