Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
auktis rašė:
Saraz rašė:
Interceptoriai, kiek mačiau buvo toli gražu ne ant kiekvieno Ju-88. <...>


Na čia visiems suprantamiau būtų "oro stabdžiai pikiravimui". ;) O šiaip tai jie buvo numatyti gamykliškai visuose ankstyvuose Ju-88 iki kažkurios modifikacijos, pagal to meto nurodymus iš aukščiau, kad bombonešis turi būti pikiruojantis, kaip ir daugelis kitų bombonešių (pvz. Do-217 ankstyvesnės versijos ar net ir iš He-177 vienu metu reikalaujama pikiravimo galimybės). Vėliau jų arba nebemontavo, arba nuo esamų Ju-88 daliniuose nuėmė. Todėl konkretaus aparato nuotraukos reikalingos.

Kas dėl jų nudažymo - gražu, bet ar čia man taip pasirodė, ar kryžių dalis nupurškei iš abiejų pusių? Jei taip - tuomet originalo fotografiją plyz :), nes nesu matęs dar tokios. Kiek įsivaizduoju/esu skaitęs - ant jų paišyti kryžiai tam, kad vaizdas gautųsi pilnas (neuždengtų dalies, ant sparno esančios) normalaus skridimo metu, o paišyti vidines puses prasmės kaip ir nėra.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Saraz rašė:
auktis rašė:
Saraz rašė:
Interceptoriai, kiek mačiau buvo toli gražu ne ant kiekvieno Ju-88. <...>


Na čia visiems suprantamiau būtų "oro stabdžiai pikiravimui". ;) O šiaip tai jie buvo numatyti gamykliškai visuose ankstyvuose Ju-88 iki kažkurios modifikacijos, pagal to meto nurodymus iš aukščiau, kad bombonešis turi būti pikiruojantis, kaip ir daugelis kitų bombonešių (pvz. Do-217 ankstyvesnės versijos ar net ir iš He-177 vienu metu reikalaujama pikiravimo galimybės). Vėliau jų arba nebemontavo, arba nuo esamų Ju-88 daliniuose nuėmė. Todėl konkretaus aparato nuotraukos reikalingos.

Kas dėl jų nudažymo - gražu, bet ar čia man taip pasirodė, ar kryžių dalis nupurškei iš abiejų pusių? Jei taip - tuomet originalo fotografiją plyz :), nes nesu matęs dar tokios. Kiek įsivaizduoju/esu skaitęs - ant jų paišyti kryžiai tam, kad vaizdas gautųsi pilnas (neuždengtų dalies, ant sparno esančios) normalaus skridimo metu, o paišyti vidines puses prasmės kaip ir nėra.


Kodėl nupurškiau iš vidinės pusės nebežinau :oops: Perverčiau visas knygas bet neradau nei vienos tokios fotkės. Kai dariau, buvau nupurškęs tik iš vienos pusės, bet pamatęs kažkokią nuotrauką skubiai nudažiau ir vidines puses. Panašu kad susimaišiau. :cry: Beieškodamas nuotraukų dar užtikau vieną dėl nusidėvėjimo. Gal dėl didelio laiko skirtumo ir pažangos aviacijoje kitaip eina srautai bet antro karo nuotraukose, net ir ryškiose tokių naikintuvų kaip Bf-109 uodegų nusidėvėjusių neradau išskyrus tuos atvejus kai buvo dažytas žieminis kamufliažas ir nuo skraidymo nusilupe dažai atidengia vasarinę schemą. Ju-88 Varikliai per daug toli nuo liemens ir srautai nedaėjo. Akivaizdi ir ryški nuotrauka (jei būtu kas nors keista tada gi akivaizdžiai matytus švarus detalės paviršius):

P.S. Labai ačiū ir už pagiras ir už kritiką :)

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007