Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:23
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Simė rašė:
Super, šaunuolis ;) O dėl eksploatacinių žymių, tai man jos kaip tik labai taikliai perteiktos. Viskas palei oro srautą, tikrai labai gerai. Tik vienas klausimas, ar dešiniys kokas tik nuotraukoj taip atrodo, ar vis dėlto nepavyko padaryt lygaus perėjimo nuo geltonos į žalią? O šaip tai tikrai labai aukšto lygio heinkelis ;) Sveikinu!!!


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
clibanarius rašė:
Atrodo, lygtai nutekėjimai iš liukų nėra visai lygiagretūs. bet gal tai tik mano kreivos akys, reiktų pažiūrėti tiksliai iš viršaus.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
gal aš kažko nepastebėjau, bet šitas modelis yra labai kokybiškai surinktas ir nudažytas. Džiaugiuosi,jog mačiau gyvą, smagu, jog gavo vertą apdovanojimą :wink:
Pagarbiai -Darius L.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Saraz rašė:
Simė rašė:
Super, šaunuolis ;) O dėl eksploatacinių žymių, tai man jos kaip tik labai taikliai perteiktos. Viskas palei oro srautą, tikrai labai gerai. Tik vienas klausimas, ar dešiniys kokas tik nuotraukoj taip atrodo, ar vis dėlto nepavyko padaryt lygaus perėjimo nuo geltonos į žalią? O šaip tai tikrai labai aukšto lygio heinkelis ;) Sveikinu!!!


Geltona nėra tiek išplaukusi, kad matytus. Išplaukimas matomas tik iš arti žiūrint. Nuotrauka šiek tiek susiliejus.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Žymantas rašė:
clibanarius rašė:
Atrodo, lygtai nutekėjimai iš liukų nėra visai lygiagretūs. bet gal tai tik mano kreivos akys, reiktų pažiūrėti tiksliai iš viršaus.

Nesuprantu, kodėl jie t.b. lygiagretūs. Variklio forma, sraigtų sukurtas srautas, šoninis vėjas ir t.t., kaip ten gautųsi tiksliau paaiškintų aerodinamikai. Bet aš ne apie tai...
Ar taip t.b., ar iš vis t.b. - štai koks klausimas. Teko praversti nemažai foto, knygų, bet tikros foto, kad galima būtų tvirtinti vienaip ar kitaip neradau. Keletoje foto galima spėti,kad aptarnaujantis personalas daug veikė tarp variklio ir punktyrinės geltonos linijos. Todėl veiklus lėktuvas galėjo būti drūčiai aptriptas ir nutrintas. Mažai He fotografavo iš viršaus.
Taigi kolega, geriausias paneigimas yra foto. Jei galite pasidalinti tokiu turtu, nekantriai laukiame. Pačiam įdomu, kaip t.b. iš tikrųjų.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Gražus modelis, tikrai Šaro lygis auga su kiekvienu modeliu. :) Man patiko viskas.
O dėl ekspluatacijos žymių nelygiagretumo apskritai nesuprantamas pastebėjimas, tokie efektai negali būti kažkaip simetriški, lygiagretūs ar dar kažkokios nustatytos formos. :shock:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Saraz rašė:
Baigiau dar viena He - 111 tik šis jau Italeri firmos ir jau išskridęs į naujaja bazavimosi vieta. Fotkes vos spėjau padaryti. :D
Pats modelis rinkosi vidutiniškai. Problematiškiausios vietos, tai sparnų suleidimas iš apačios ir uodega kuri duota išdalinta. Galima daryt su pakreiptu aukščio ir posūkio vairais, bet tai man nebuvo pliusas, nes jie silpnai laikėsi. Buvo problemų ir su dekolėm. Be storo lako sluoksnio labai greit trupa. Jei kas darysit bent triskart nulakuot patarčiau.
Heinkelis darytas būtent tas kuris v-1 nešė. Daugiau nežinau ką pasakot todėl labai laukiu komentarų ir jūsų teismo. :roll:
Paveikslėlis
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
auktis rašė:
Suprantu, kad V-1 jis jau nunešė :D :D : D

O šiaip tai visai gerai šitas modelis-malka gavos. Gal mano įsivaizdavimu tie šviesūs "kleckai" galėtų būti labiau išplaukę ir ne tokie kampuoti. O dekolės turbūt paseno, kai kažkada klijavau, lygtai netrupėjo, tik prilipti nenorėjo.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 27 Bal 2014 21:25
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Saraz rašė:
auktis rašė:
Suprantu, kad V-1 jis jau nunešė :D :D : D

O šiaip tai visai gerai šitas modelis-malka gavos. Gal mano įsivaizdavimu tie šviesūs "kleckai" galėtų būti labiau išplaukę ir ne tokie kampuoti. O dekolės turbūt paseno, kai kažkada klijavau, lygtai netrupėjo, tik prilipti nenorėjo.


Dėl išplaukimo pažiūrėjus į nuotrauka ir įvertinus masteli manau užtenka bet pats plėmų dydis turbūt turėjo būti šiek tiek stambesnis.
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007