Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė karinė ratinė ir vikšrinė technika

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 22:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Nelauktai atsirado pas mane toksai aparatas, BMD-1 nuo Zvezdos. Modelį gavau jau surinktą ir nudažyta bazine spalva, netgi jau šiek tiek papurvintą :lol: Foto ką gavau
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
Buvo nulaužta antena, lempos, kulkosvaidžiai, vienas atraminis katokas, teko viską priklijuoti.
Toliau dabaiginesiu aš pats, kadangi jau bazinis dažymas buvo, nieko perdarinėti ir kažką pridėti nėra prasmės ir noro. Iš bėdos galima būtų palikti ir taip, bet man nauja technika nepatinka, todėl gaus jau purvo, gaus tą skarbonkė. :lol:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 22:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
:shock: BMD :!: Gražus aparatas. Pirmos juk Afganistane aktyviai kariavo. Ar nėra noro tokia tema kažką padaryt? Kai buvau praradęs viltis gauti gerus trakus, galvojau tokį variantą-Afganistane pašauta BMD-1. Sovietmečiu mano draugai važiuodavo į Rokus, ten gulėjo išmestos tokios mašinos.Atveždavo magnio drožlių iš ratų "bomboms". Teko ir man matyt tas mašinas, kiek supratau- buvo išmestos iš "tankų zavodo"(Kaune, Šančiuose), neremontuotinos. Šnekėjo, jog atvežtos iš Afganistano...
Taigi - padarius "muštą", galima gana įdomią dioramą padaryt. IMHO
:roll:
Pagarbiai -Darius L


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 22:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Na gal ir tiktu ji Afganui iš bėdos, matai kas yra, čia labai jau ankstyvas variantas, nėra priekyje kulkų "atboiniko", "katokai" yra ankstyvo varianto. Kiek peržiūrėjau foto iš Afgano, ten jau "katokai" buvo naujo tipo su apvaliom skylėm, ne išpjovom kaip čia. Su tokiais katokai radau tik keles foto. "Atboinikas" galėjo ir būti ir ne.
Čia variantas tas pirmas kaip priimtas į ginkluotę buvo 1969m. Vėlesnė variacija buvo 1977m. BMD-1P kuri buvo Afgane, nors ir ankstesnių buvo, bet su naujais katokais kiek mačiau.
Pradžiai galvoju tegu būna koks yra o kitą BMD galima bus ir pamuštą padaryti, nes geriausiai dar surinkimo metu pamušimus daryti. Idėja tavo gera ir mintyse pas mane bus. :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 22:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Šiek tiek padirbėjau, nedaug, nupūstas modelis Futura/Klear, labai geras dalykas, man patiko, puikiai pučiasi ir gaunamas geras blizgus paviršius, gal šiek tiek per blizgus netgi. Po to padarytas Fadingas alėjiniais dažais, kad panaikinti dažų vientisumą.
Pora dienų padžius, bus daromas nuplovimas, ir kiti dalykėliai.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 22:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Artėju į pabaigą. Beliko tik dulkių-purvo ant važiuoklės, trakų ir kitos smulkmenos.
Kadangi modelį gavau be farų stiklų, teko daryti pačiam, rezultatas patenkinamas, aišku ne Elf, bet iš bėdos geriau nei nieko. :wink: Tripleksu dažymui panaudojau vitražinius dažus mėlynos spalvos, man rezultatas patiko.

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 22:35
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
sauron rašė:
Kaip visada tamstos darbai žavi. Lauksim tų visų dulkių ir pan.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 22:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Perfotografavau dienos šviesoje, man vaizdas patinka labiau toks, nėra to blizgesio:
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 22:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
Bet tikrai, koks akivaizdus skirtumas tarp nuotraukų. Tos kur po lempa, vistiek duoda to blizgesio nereikalingo. Va tokiame stovyje, koks dabar yra, dar kai berkut moka uždėti "padėvėtus" vikšrus, lično man labai patinka, lengvai patrinta. Aišku Berkut ją dar išterlis :( . Na jau jo neperkalbėsi niekad. Jaučiu teks pačiam kažkokį bronevyka pasidaryti. Mandagiai švarų :lol:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 22:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
labai tvarkingas darbas. Kaip tikras metalinis daiktas ir visa kita... kaip visada - jėgelė =D>


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Bal 2014 22:36
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Viskas, BMD važiuoja į boksus. :lol:

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007