Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Plastikinė karinė ratinė ir vikšrinė technika

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Bal 2014 20:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Raivo rašė:
Ačiū, Dainavieti ir Gede, už komentarus.

Kitas projektas bus maždaug toks:

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Bal 2014 20:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Aš ne tankistas, bet po forumus palandžioju... tai toks klausimas - modelis bus ant kažkokio pagrindo, kelio imitacija ar pan.? nes truputį pjautųsi parūdijęs , apsilaupęs aparatas su "nuliniais" vikšrais,stovintis ant gražaus parodinio pagrindo. Pats aparatas labai gerai surinktas. dažymas... -nežinau, kaip atrodytų vokiško pulverio darbas sumažintas iki 35-o mastelio, bet dabar labiau matau aerografą ant modelio. Čia draugiškas pastebėjimas, gal aš tiesiog mažai mačiau tų tikros technikos foto, gal grubesnę liniją ne taip suvokiu...Tai tik mano IMHO. Pasikartosiu - modelis tikrai geras ir dažymas normalus, jei tik patvirtintos tokios grubokos(kampu užpūstos) linijos.
Pagarbiai -Darius L.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Bal 2014 20:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
auktis rašė:
Gražus šitas Brumbar'as, gražus... Labai patiko visokie filtrai ir nuplovimai - pats tas, ne per daug. Ir man pats tas atrodo dulkių ir purvo kiekis, daug geriau nei kaip būna modelis "įklimpęs iki pusės purve".
Bet kažkiek per daug ryškūs aerografiniai nubėgimai ant skydų, pernelyg matosi skysti dažai ir oro srautas, ilgokai užlaikytas vienoje vietoje.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Bal 2014 20:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Raivo rašė:
Ačiū už pasisakymus.

ZALIAS - gal kada galėtų atsirasti stovas su grindinio gabaliuku, tačiau kol kas stovės lentynoje taip.

Aukti - linijos ant ekranų man pačiam nelabai patinka. Purkšta tuo pačiu prisėdimu, kaip ir korpusas, tačiau ant jų nubėgimų kažkodėl daugiau. Gal reikės atsižvelgti į daugumos komentavusių pastabas ir perdaryti, juolab, kad jokio vargo tai nesudarytų - jie metaliniai, tai tik nuimti, sumest į acetoną ir nupurkšti iš naujo.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Bal 2014 20:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
auktis rašė:
Raivo rašė:
Gal reikės atsižvelgti į daugumos komentavusių pastabas ir perdaryti, juolab, kad jokio vargo tai nesudarytų - jie metaliniai, tai tik nuimti, sumest į acetoną ir nupurkšti iš naujo.


Jei bandyt perdažyt, tai aš nemesciau į acetoną, o nuėmęs ant viršaus purkščiau - jei kas šiek tiek iš seno dažymo persimatytų, dar įdomiau būtų. Toks kaip "prešeidingas" ar tiesiog papildomi atspalviai bei šešėliai.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Bal 2014 20:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
PzKpfw72 rašė:
Geras modelis + (tiek kokybe, tiek prototipo pasirinkimu).
O kas dėl dažų - matau jie buvo skystoki, bet radikaliai viską į acetoną - nepritariu. Geriau ant viršaus dar vieną sluoksnį, dar kiek ryškint kamufliažą, kitaip feldfebelis įtars dažų vagystę :D .


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Bal 2014 20:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Raivo rašė:
Sveiki, komentatoriai.

Pakišot neblogą mintį. Kuriant tokį "freehand" kamufliažą, tenka sukti galvą, kaip eis viena ar kita linija. Pažymėti pieštuku - ne išeitis, persimatys per dažus. Manau, galima būtų ant grunto užpūsti nelabai ryškias linijas, po to dėt bazinę spalvą ir tada, orientuojantis pagal persimatantį vaizdą, tvirta ranka piešti galutinį vaizdą.

PzKpfw72 - mašina štabo, tai gali tekti aiškintis jau ne feldfebeliui :lol:


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007