Pagrindinis diskusijų puslapis » Konkursas: Jaunimo modeliavimas parinkta tema -1 » Apie konkursą

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 19 Geg 2014 20:03
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Čia aš norėjau paklausti,jei noriu dalyvauti konkurse (su TATRA 603) bet negalėsiu atvykti į tą finalinį suvažiavimą,tai reiškia konkurse dalyvauti nebegaliu?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 19 Geg 2014 20:03
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
noutbukas rašė:
Ne, nes modelių vertinimas vyks ne šiame forume, o pačiame finaliniame renginyje. Arba reikia atstovo... Tieks aš supratau šio konkurso taisyklęs.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 19 Geg 2014 20:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ratilio rašė:
profesionalas rašė:
Čia aš norėjau paklausti,jei noriu dalyvauti konkurse (su TATRA 603) bet negalėsiu atvykti į tą finalinį suvažiavimą,tai reiškia konkurse dalyvauti nebegaliu?


Du klausimai:
1. Ar esi 100% garantuotas, kad negalėsi dalyvauti?
2. Ar klijuosi Tatrą tik dėl konkurso?

Jei į pirmą atsakai teigiamai (gerai pagalvok - dar daug vandens nutekės, gal pavyks ir sudalyvauti), gal ir neverta "užimti" vietos šioje forumo dalyje. Bet jei į antrą klausimą atsakymas teigiamas, būtinai parodyk progresą prie kartoninės ratinės technikos. Jei yra bent menkutė galimybė pasirodyti uždaryme, dalyvauk.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 19 Geg 2014 20:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Kadangi Gargžduose vyks vienu metu du konkursai, tai, manau, "Donatas" ten tikrai dalyvaus. O jau su juo susitarti ir atvažiuoti arba bent jau įduoti modelį atvežti tikrai pavyks. Taigi, "Donatas" bus Tavo atstovu ir visas teises paimti prizą, jei tokiu būsi įvertintas, turės. Bet geriausia būtų, kad su juo susiderintum atvykimą (taip pat - ir su tėvais) ir viskas būtų tvarkoje. "Noutbukui" visai siūlyčiau nesikišti ten, kur negali teisingai nušviesti situacijos.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 19 Geg 2014 20:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
O.K.,aišku.Dėkui! :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 19 Geg 2014 20:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Mes jau susitarėm.
Aš tai turiu klausimą Pranui, bet ir kitiems toks gali kilti - civiline technika (bent jau ne karine) galėtume laikyti kosminio laivo Apolonas Mėnulio modulį. Jo projektą visiškai legaliai galima atsisiųsti iš kažkada Bestios nurodytos svetainės. Tai ar galėtų kuris iš moksleivių su juo dalyvauti, jei aš jam atspausdinčiau?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 19 Geg 2014 20:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Taip. Gali, nes tai - legaliai parsisiųstas projektas, o ne kurio nors leidinio nelegaliai platinama skanuota kopoja.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 19 Geg 2014 20:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
modadmin rašė:
Sveiki,
kadangi buvo daug kalbėta apie rašymą lietuviškai - dėl to nebediskutuosim. Rašiau pastabas, kad rašyt su lietuviškom raidėm.
Paredaguodavau netgi postus pakeisdamas "shvepla" tekstą normaliu ( ko autoriai tikriausiai net nepastebėjo... ). Reakcijos - NULIS.
Todėl pasitarėm su Pranu ir nusprendėm, kad pradėsim tvarkytis nuo "Jaunimo modeliavimo konkurso".
Todėl DĖMESIO :!:
"shveplu tekstu" autoriai, turit SAVAITĘ laiko (iki kovo mėn.18d.)paredaguot savo postus "konkurso dalyvių modeliai" temoje ir surašyti juos normaliu lietuvišku tekstu. Po savaitės visi postai rašyti be lietuviškų raidžių bus ištrinti be perspėjimo :!:

Kas jau turit labai svarią priežastį nenaudot lietuviškų raidžių - rašykit man į PM.

Čia ne BAJERIS :twisted:
modadmin


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 19 Geg 2014 20:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
"Modadmin"- o duotas pasitaisymams laikas senka. Bet ne visos temos ir žinutės pakoreguotos. Tai liečia ne tik temų autorius, BET IR TUOS, KURIE RAŠĖ ATSAKYMUS. Taigi, jei nenorite, kad Jūsų žinutės "iškeliautų į amžino modeliavimo plotus", taisykite jas. Laiko dar šiek tiek yra. Taisytinas žinutes pažymėjau :!: :!: :!: Kai jos bus pataisytos, šauktukus panaikinsiu.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 19 Geg 2014 20:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Žiūrim, ką turim...
"Tatra" vargu ar bus baigta iki termino pabaigos.
"Nysa" tikrai nebus baigta iki konkurso termino pabaigos.
"Subaru" - kaip ir "Tatra"
Audi A-8 - tas pats.
"Concorde" - nepradėtas
"Petrabilt" - taip pat.
AMO F-15 autobusas - Baigta.
BŽ-4 "Žuk" - nebus baigtas laiku.
AMO F-15 sunkvežimis - lyg tai baigta, bet tema nepataisyta.
ASK - 21 - gal būt, bus baigtas.
"Cadilac" - nepradėtas.
"Super Electra" - vargu, ar iš viso kada nors bus baigtas.
Turim štai ką: 2 baigti modeliai (abu kartoniniai), 1 - galbūt bus baigtas iki termino, 5 su didele abejone gali būti pabaigti, 1 - tikrai nebus baigtas iki termino., 3 - net nepradėti.
Išvados: jaunimėlis labai neatsakingas už savo veiksmus. Jei tiems, kurie nebaigė savo modelių iki termino pabaigos, būtų uždrausta registruoti savo modelius kitiems konkursams, manau, tada jie tikrai baigtų savo darbus laiku ir kokybiškai. Jei konkursas pasmerktas žlugti dėl to, kad jam "vadovauju" aš, tai siūlau panaikinti visas šias temas arba perkelti jas į atitinkančias pagal tematiką skiltis.
Jei tai nesusiję mano "diktatoriška" asmenybe, siūlau pratęsti konkursą iki "GB - 4" pabaigos, tačiau su išlyga: nepabaigę modelių, registruotų "Jaunimo konkurse"( nors vieno) iki 2008 - 09 - 01, negalėtų registruoti modelių "GB - 4" konkursui.
Tai tik siūlymas. Bet "Jaunimo" konkursas organizuotas mūsų klubo, prizams skirta tam tikra pinigėlių suma. Jei į tai neatsižvelgiama, tai aš jau po truputį pradedu nesuprasti: reikia konkursų čia ar ne? Jei ne -spjaunam į viską: www. modelizmas.com, modeliavimą, varžybinę - konkursinę dvasią ir...
Girkimės savo mažais pasiekimais, o apie globalius reiškinius palikime spręsti kokiems nors www. kartonbau. de www.papermodeling. net www. kartonwork.pl ir kitiems.
Šiuo konkrečiu atveju siūlau baigti konkursą jaunimui kartu su būsimu "GB - 4" (jei toks bus). Jei ne - tai iš mūsų (ne mano ) pusės šiame "Forume" jokių iniciatyvų nebebes.
Tai tiek


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007