Pagrindinis diskusijų puslapis » PLASTIKINIAI MODELIAI » Stendiniai modeliai

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 22:03
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Gede - kuo mano parašas susijęs su kalbama tema? Jei tau mano parašas netinka, tai ir Berkutą užsipulk - jis gi suvis sovietus ar pasibaigusį Lietuvos okupacija karą reklamuoja...
Man tai atrodo, kad tamsta neturi ką pasakyt į temą, o pasisakyt norisi :wink: .


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 22:03
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Slatkus rašė:
gede rašė:
Slatkus rašė:
Ar tema dar gyva? Gavau tokį patį mersą dovanų, tai labai norėtųsi pamatyti koks bus galutinis variantas ir kiek dar netikslumų išlįs.
Slatkus, be ryšio paklausei, arba darai, arba žiūri kaip kitiem sekasi, tu daryk, o mes jau palazdavosim, arbe pagirsim, o tai laužaisi, kaip mergelą... rodyk ką jau ten pameistravai.

Dainavietis, ale tau ir rūpi, paknisti protą tautai, "Tamsta mokytojau", o pats jau afigienai tipo gerai šneki(rašai) lietuviškai? Va man tavo parašas užkliuvo, nori pasakyti,kad esi pats lietuviškiausias ant žemės burbulo?
Patarėjas dolbanas...


Vėl ne ta koja iš lovos išlipai? Gal aš galiu pats nuspręsti kada ir kaip man savo modelius klijuoti ar nuo šiol reikės tavęs visko atsiklausti?

Atsiprašau autoriaus už offtopic'ą.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 22:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
gede rašė:
Miežinių sulčių prigėriau, tai ir patraukė, ant atvirumo :wink: , nesiparinkit vyručiai, truputis adrenalino į kraują, dar niekam nepamaišė :wink:

Dainavietis, na dėl Berkut-o parašo, čia gi ne politinis forumas, nors kita vertus, pagal zakona, komunegų žvaigždės, kaip ir svastikos yra uždraustos viešam demonstravimui, bet vėlgi, lygiai taip pat galėtų emanuelis knisti protą visiems meserių-bismarkų modeliuotojams, kažkodėl jautriausi svastikom patys vokiečiai, jų forumuose nepamatysi svastikos net ant modelio :roll: , o RU forumuose pilna ir tų, ir anų žymėjimų, tai demokratija ten(Rusijoj) stipresnė, negum kiečiausioj europos ekonomikoj(IMHO) :lol:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Geg 2014 22:04
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Slatkus rašė:
Dainavietis rašė:
Slatkus rašė:
Ar tema dar gyva? Gavau tokį patį mersą dovanų, tai labai norėtųsi pamatyti koks bus galutinis variantas ir kiek dar netikslumų išlįs.

Kolegai reiktų šiek tiek atidumo - analogiškas modelis yra demonstruojamas pora temų aukščiau - http://www.modelizmas.com/forumas/viewt ... sc&start=0 :wink: .


Apžiūrėjau aš ir tą temą (o tiksliau, tai apžiūrint tą temą ir radau nuorodą į šitą), bet kuo daugiau nuotraukų ir baigtų modelių, tuo daugiau nuomonių apie jį. Vienam kažkoks netikslumas gali būti lengvai ištaisomas (ypač kai modeliui galima visokiausių PE ir kitokių papildymų nusipirkti) ir jis net nepaminės to savo temoje, o kitam to pačio netikslumo taisymas gali daug laiko, kantrybės ir nervų suėsti. Dėl to ir paklausiau.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007