Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2014 20:46
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki forumo lankytojai. Esu niekam nezinomas zmogelis kuris nesenai prigriebtas gripo prisimine hobi kuriuo anksciau uzsiimdavo. Tai modeliavimas. Anksciau esu rases jums su pagalbos signalais ir prasydamas patarimu del nespalvotojo SU - 27 kuri teko spausdintis. Deja praeitam modeliui taip ir nebuvo lemta gimti.. Jis atsidure .. siuksliadezeje. Taciau antras kartas tikiuosi pavyks (privalo!) ir noreciau savo progresu dalintis su jumis. Butu malonu sulaukti ivairiu patarimu ir pastabu. :) Esu pradedantysis tad klaideliu gali pasitaikyti smulkiu bei dideliu ir prasyciau negaileti kritikos. :) Tad dedu visas viltis i savo abi kairiasias rankas, kad modelis gimtu ne kreivas ir ne sleivas. Kartonas man - naujas dalykas. Anksciau dirbau tik su paprastu popieriumi.
Na, bet uzteks kalbu, stai zurnalo virselis - Paveikslėlis
Greitu laiku tikiuosi ikelti keleta nuotrauku. :) Aciu uz demesi bei sekmes visiems. :)


Paskutinį kartą redagavo warzone 26 Bal 2015 14:26. Iš viso redaguota 1 kartą.

          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2014 13:12
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Na ka. Modelį pradeėau jau vakar vakare tad šioks toks progresas yra. Baigta nosis ir pradėtas fiuselažas. Savo darbu nelabai esu patenkintas, tad mano klaidos bus akivaiždžios, pvž : nosies antena. Ją stengiausi susukti kuo geriau, bet tai geriausia ka galejau išspausti. :/ Tikiuosi kad tolimesniuose darbuose bendro vaizdo nesugadinsiu ir nebus gėda modeli viešai demonstruoti. :D Na, laikas nuotraukoms.

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Laukiu jūsų patarimų, bei pastabų. :) Tiek šiam kartui.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2014 17:58
  


Užsiregistravo: 22 Bal 2013 21:53
Pranešimai: 55
Miestas: Šiauliai
Sveikas Warzone,

kaip matau panevėžiečių gretos šiame forume didėja, sveikinimai prisijungus. O dėl patarimo, tai išspausk ką gali iš to modelio, nes išspaust nelabai ką pavyks ir imk kokį normalesnį. Čia net maly modelarz bus visa galva aukščiau. Esu rinkęs modelis ir erdvė modelius, ir tiesą pasakius lūkesčiai taip ir liko lūkesčiais. Pakankamai bjaurus popierius, kampuotas projektavimas, kalbant apie jų F-4 Phantom, tai siluetas gaunasi labai jau dalinai primenantis originalą, nebekalbu apie detalizaciją. Tad kaip pirštų pramankštinimui gal ir tinkamas variantas, bet rezultatas nemanau kad ilgai džiugins. Šiaip ar taip sėkmės įveikiant šią 3d dėlionę :)

_________________
gili šaknis ir tylią kiaulę užknisa...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2014 18:07
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveikas Lonepsycho. :) Ačių už atsakymą, sveikinimus bei palinkėjimus. :D Tiesą sakant, seku brolio pėdomis. Jis buvo surinkęs Leopard 2A5 , bei Ah 64 Apache. Kai buvau mažas jie paliko labai dideli įspūdi, ir nuo tada panorau aš vieną iš šio žurnalo modeliu susirinkti. Dėja, jo modeliams atėjo galas, kai prikišau savo smalsius nagus.. :D Dėl popieriaus, negaliu kol kas jo peikti, nes nesu mėginęs kitų žurnalų. Stengsiuos modelį pastatyti kuo geresnės formos. "Viltis durnių motina." :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2014 22:01
  


Užsiregistravo: 22 Bal 2013 21:53
Pranešimai: 55
Miestas: Šiauliai
na taip, o užsispyrimas - modeliuotojų tėvas :) nesakau kad šį modelį reikia lipdyt atgrubusiais nagais, greičiau tiesiog nedėti daug vilčių į jį. nors kaip pirmam modeliui gal ir geras pasirinkimas, turiu omeny nedidelę jo kainą. o dėl kartono, tai pažiūrėk į savo įdėtas foto, tas kartonas ant kurio atspausdintas modelis labai jau linkęs į lūžinėjimą. ten kur lenkimai nėra staigūs, tai dar galima gaut padorų rezultatą, bet kur lenkimai staigesni, žiūrėk jau ir laiptukai matosi :)

_________________
gili šaknis ir tylią kiaulę užknisa...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2014 12:12
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki dar kartelį. Gryžtu vėlgi su keleta nuotraukų iš SU - 27 progreso. Vis dar "tiesiu" fiuselažą, jis greitai bus įpusėtas. Na o čia viskas ka sukūriau per pastarasias dienas.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Kol kas pregreso tiek. Vienoje nuotraukoje, galima pastebėti gana didelį tarpą tarp detalių. Klaidą mėginau taisyti, bet viskas veltui. "Laipteliai" - taip pat kiša koją galutiniam rezultatui, bet galvos nenuleidžiu ir "statysiu" šį paukštelį toliau. :) Tam kartui.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Spa 2014 16:46
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki. Po kiek laiko gryžtu su savuojo "ruskelio" progresu. Po nesekmingos kovos meilės fronte, modelis buvo kuriam laikui mestas šalin, bei užmirštas. Bet visada ateina ta valanda kai vėl kimbame i darbus, aš kibau į savąjį. Po paskutinio mano atsakymo, progreso yra. Sakyčiau gana nemažai. Baigtas tiesti fiuselažas, bei pradėti varikliai. NUOTRAUKOS!!

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Paveikslėlis Laukiu akmenų į savo daržą. Dėkoju už dėmesį. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 20 Bal 2015 17:10
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki dar karteli. Jau kurį laiką neatnaujinau savo temos, ir nerodžiau jums savojo modelio progreso. Nors sakiau, kad stengsiuosi viską jums pateikti smulkiai ir po detalę, tačiau aplinkybės susiklostė taip, kad modelis jau užbaigtas, ir skaičiuoja jau rodos 3 ar 4 mėnesį ant mano stalo. Ilgai galvojau, ar verta jį publikuoti, nes rezultatas yra tikrai ne iš pačių geriausių. Manau jei bučiau pasistengęs labiau, ir turėjęs kantrybės daug daugiau, galbūt būtų išėjęs visai neblogas "samaliotas" :) Klaidų nemažai. Jos akivaizdžios. Bet manau visgi geriau darbą užbaigti, negu nebaigti niekada. Štai ir nuotraukos.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Štai tiek nuotraukų. Vaizdas pirmomis dienomis buvo šiek tiek geresnis. Modelis jau keletą kartų buvo "pamuštas" smalsių dukterėčios rankų, tad mėginau atstatyti tą pirmųjų dienų vaizdą ir vėl. Dėja bijodamas visko dar labiau nepabloginti, palikau šiek tiek jį su šiokais tokiais "defektais", tad SU-27 saugiai stovi angare, ir laukia, kada galės pakilti į padangę. Sekmės visiems! :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 20 Bal 2015 17:53
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 14 Bal 2013 15:38
Pranešimai: 181
Miestas: Panevėžys - Neringa
Smagu ,galvoju , kad išspaudei iš tokio kieto popieriaus viską ką galėjai , sveikinu už kantrybę, vaizdelis labai neblogas.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 21 Bal 2015 00:12
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Tomas123 rašė:
Smagu ,galvoju , kad išspaudei iš tokio kieto popieriaus viską ką galėjai , sveikinu už kantrybę, vaizdelis labai neblogas.

Dėkoju už pagyras bei sveikinumus, bet vaizdas tikrai ne pats geriausias koks galėjo būti. :) Bet visgi pirmas "pastatytas" modelis. Tikiuosi ateityje surinkti ir dar vieną. :)


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007