Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė aviacija

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:44
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dariuss rašė:
Na Lituanica surinkinejo ne Darius o Donatas ir jis minejo 18nr humbrol dazus kurie yra per tamsus, speju teks maisyt raudona su balta nes dazymo ir spakliavimo tikrai nusimato, juolab kad modelio maketavimas yra tikrai zemesnis nei vidutinio lygio as jau nesneku apie popieriaus kokybe...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:44
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Keletas nuotraukų. Komentarai - rytoj, nes dabar laiko labai striukai teturiu. O pasakyti būsimiems klijuotojams tikrai yra ko.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:44
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Žadėtieji komentarai:
Nuotraukose aiškiai matosi kur kas nesueina. Taigi, padažymo apie liemens - sparno sujungimą tikrai neišvengt. Taip pat per siaura yra ir sparnus sujungianti detalė 107. Iš ilgio ji per didelė, bet tai- lengvai pataisomas dalykas. Aš ją pakeičiau iš kito žurnalo paimtu sparno dangos gabalėliu. Man pasisekė, nes vienas vaikinas, nusipirkęs "Lituanica", iš nekantrumo namuose pusiau "surinko" ją. Rezultatas - liemens ir uodegos skrydis į šiukšlinę ir naujos "Lituanica" darymas, bet dabar - būrelyje. O man pasisekė tuo, kad įsigijau "atsarginius sparnus", kuriuos ir galiu panaudoti kaip atsarginę spalvą. Beje, iš jų iškarpiau ir juosteles 123, nes originalios, kaip jau rašiau, nelabai pritinka prie sparno rašto. Sparno išpjovą teko gana smarkiai priderinti prie paties aparno, bet apie tai jau buvau parašęs instrukcijoje. Tik nemaniau, kad tiek smarkiai reiks koreguoti.
Pastabėlė dėl važiuoklės ramsčių 104: jie yra apie 14-18 mm per ilgi ( taip pat - ir vielos XIII), bet gerai, kad ne per trumpi.
Tai tiek pastabėlių pagal paskutines nuotraukas


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 13 Kov 2014 22:44
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Atnaujinau nuotraukas, kurios buvo "mirusios". Deja, šis modelis, kol kas dar nebaigtas, bet kada nors jo vėl imsiuos. Tik, greičiausiai, tai bus pilnas perprojektavimas.
Tai tiek


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007