Pagrindinis diskusijų puslapis » KITI MODELIAI » Savadarbiai (nuliniai) modeliai

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
saulevic rašė:
Paveikslėlis
HMS "GRANADO" pagal Shipyard Nr 2, M1:72


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
saulevic rašė:
Darbai pradėti jau gana senai, tik nenorejau rodyti tol kol viskas neisibegejo, nes buvo didele pertrauka modeliavime.
Tai rodau progresa:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

p.s. komentarai bei patarimai laukiami.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Na, kol kas patarinėti kaip ir nėra ko. Prieš tai, kai pradėsi rangoutą ir takelažą, pasiskaityk mano temą apie šį laivą. "Shipyard" padarė keletą burių taip, kad jos pritvirtintos "mirtinai" , t. y. - nevaldomos. O komentaras paprastas: kol kas =D>
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:24
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
saulevic rašė:
na toliau tesiu fotoreportaza is savo puses, tikiuosi atsiras susidomejusiu.

Paveikslėlis
Paveikslėlis

beje siek tiek apie pati modeli:
laivas yra daromas pagal shipyard`o isleista popierini modeli.
padidintas iki 1:72 mastelio, pagrinda sudaro 2mm storio kartonas, kolkas modelis popierinis + riesuto ir buko lukstas. taipat panaudotos kelios juosteles 3mm simoporo. Klijai tik momentas ir supermomentas.

p.s. nuotraukos daromos su telefonu, kokybes neperdaugiausiai.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:25
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Anupras Dirvele rašė:
Norėčiau aš žinot koks telefonas taip fotografuoja ir kiek pikselių turi jo fotokamera. Kažkodėl man visai neatrodo kad nuotraukos prastos kokybės.
O apie modelį ir kalbėt nėra ko - mano akimis žiūrint viskas "super' atrodo.
Sėkmės ir kantrybės tau.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:25
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
saulevic rašė:
Anupras Dirvele rašė:
Norėčiau aš žinot koks telefonas taip fotografuoja ir kiek pikselių turi jo fotokamera. Kažkodėl man visai neatrodo kad nuotraukos prastos kokybės.
O apie modelį ir kalbėt nėra ko - mano akimis žiūrint viskas "super' atrodo.
Sėkmės ir kantrybės tau.


Na cia SonyEricsson K750i su 2MP kamera ir autofokusu, todel is arti fotografuojant nesilieja vaizdas. Bet telefonas neikada neprilygs normaliam fotoaparatui.
o del kantrybes tai dekui, jos tikrai prireiks.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:25
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Ar mortyrų lizdų ir falšbortų vidaus negalvoji dažyti raudonai, kaip rodo "Shipyard"-as ir aš dariau savąjam "Granado"? Nesakau, kad raudonmedis netinka (tokį variantą minėjau savo pamokėlėse), tačiau gal reikėjo parinkti labiau rausvą lukštą? Tas, kurį panaudojai, yra daugiau rudas, negu raudonas. Kuo dažei povandeninę dalį?
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:25
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
saulevic rašė:
Pranas Sungaila rašė:
Ar mortyrų lizdų ir falšbortų vidaus negalvoji dažyti raudonai, kaip rodo "Shipyard"-as ir aš dariau savąjam "Granado"? Nesakau, kad raudonmedis netinka (tokį variantą minėjau savo pamokėlėse), tačiau gal reikėjo parinkti labiau rausvą lukštą? Tas, kurį panaudojai, yra daugiau rudas, negu raudonas. Kuo dažei povandeninę dalį?
Tai tiek

oi dabar ir pamaciau kad perdaug paskubejau... is tiesu vidine dali turejo buti raudona, o isorine sviesi... na vidu patamsinsiu lengvai, o isore net nezinau.. ar palikti taip ar apklijuoti..
o del spalvos tai cia tamsiai raudona yra, tik nuotraukose i ruduma gavosi..
o medziagas bei dazus naudoju tokias kurias turiu po ranka.. apacia dazyta matiniais aerozoliniais dazais, deje ne nitro.. bet rezultatu visai patenkintas, o sekanti karta jau darysiu kitaip.
dekui uz pastebejima.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:25
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Antanas Povilaitis rašė:
Gaila, kad ne nuo pradžios parašei.Labai įdomu kaip tą popierių su lukštu suderinai. Iš ko ir ar yra "juodoji" apkala, kokio storio.Įdomu kaip bortus darei.Tipo sumuštinis - lukštas-kartonas-lukštas ar dar kaip nors. Dažyta korpuso dalis iš ko? Lukštas, kartonas, puta ar dar kas? Iš ko kilis darytas? Simoporas ar kas? Vaje kad įsijaučiau... Bet kad man viskas įdomu;
Dėl pastabų - tai neturiu.Viskas atrodo jau pasakyta.Modelis jau dabar puikiai atrodo ir manau bus klasiškas. Nekantriai lauksiu tolesnės eigos prašymo. Ir daugiau detalių iš darbų eigos.To niekada nebus per daug. Malonių akimirkų.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 30 Kov 2014 21:25
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
saulevic rašė:
klaida jau istaisyta:
Paveikslėlis

antanas rašė:
Gaila, kad ne nuo pradžios parašei.Labai įdomu kaip tą popierių su lukštu suderinai. Iš ko ir ar yra "juodoji" apkala, kokio storio.Įdomu kaip bortus darei.Tipo sumuštinis - lukštas-kartonas-lukštas ar dar kaip nors. Dažyta korpuso dalis iš ko? Lukštas, kartonas, puta ar dar kas? Iš ko kilis darytas? Simoporas ar kas? Vaje kad įsijaučiau... Bet kad man viskas įdomu;
Dėl pastabų - tai neturiu.Viskas atrodo jau pasakyta.Modelis jau dabar puikiai atrodo ir manau bus klasiškas. Nekantriai lauksiu tolesnės eigos prašymo. Ir daugiau detalių iš darbų eigos.To niekada nebus per daug. Malonių akimirkų.


Saunu kad yra susidomejusiu, kolkas is simoporo yra darytas tik kilis, o laivo konstrukcija labai paprasta, tokia kaip popierinio modelio, juodoji apkala yra kartonas (vatmanas) ir naudotas automobilinis glaistas su stiklo pluosto dalelemis, gavosi gana standu. Del bortu jus teisus, tarpe tarp lukstu yra "vatmanas".


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007