Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė karinė ratinė ir vikšrinė technika

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 06 Geg 2015 11:48
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki visi. Sumaniau ikišti nosį pas dėdes su vikšrais, ir šį kartą su vokišku Leopard 2A5. Žurnalą pasirinkau tą patį, kaip ir Su-27. Galite spręsti iš pavadinimo koks tai žurnalas. :) Tiesą pasakius, norėjau kokio sraigtasparnio, bet visgi nutariau mestelti sau šiokį tokį iššūkį. :) O štai ir žurnalo viršelis.
Paveikslėlis Veiklos bus nemažai. Gana gerai detalizuotas modelis. Esu matęs jį savomis akimis, ir netgi jau čiupinėjęs. Kadaise jį buvo surinkęs mano brolis, bet Leopardas vis išriedėdavo i pratybas, kurias netikėtai suplanuodavau aš, ir buvo netikėtai išvestas iš rikiuotės per pratybas. :D O dabar sekmės man, ir laukite tęsinio. :)


Paskutinį kartą redagavo warzone 17 Bir 2015 18:51. Iš viso redaguota 1 kartą.

          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Geg 2015 14:23
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki dar kartelį! Jau yra keletas nuotraukų nuo manojo darbastalio, kuriame nieko nelaukiant, buvo griebtas Leopardas. "Pastatyta" pagrindinė platforma (?) ant kurios bus klijuojami ratai, vikšrai, taip pat ir daug kitų dalių. Manau, kad kol kas man visai gerai sekasi. :D Kaip sako užsieniečiai - so far so good.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Bus daugiau.. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 08 Geg 2015 16:15
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Na štai grįžtu su trupučiu progreso. Šiuo metu suklijuota tanko "šarvuotė" (?) (Jeigu taip galima išsireikšti), ir pradėti ratai. Nesu labai patyręs modeliuotojas, tad nemažai yra baltų briaunų. Kaip manot, ar suveiktų, jei tas baltas briaunas "nuvaryčiau" atitinkamos spalvos flomasteriu? O štai ir nuotraukos.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Kalbant apie pastarąją detalę, kiaurymėms padaryti teko naudotis adatos galiuku. Žinau, nėra pats geriausias variantas. Grožio tam tikrai nepridės (rezultatas matomas nuotraukose), bet kaip sakoma nėra bėdos be išeities. :D Tada pasiknaisiojęs daiktuose, radau "britvutę" kuria dabar naudoju ratų kiaurymėms pjaustyti. O kalbant apie ratus..
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Štai tiek nuotraukų. Ratai nėra idealūs. Tiesa sakant, su jais man niekada nesisekė. :D Tikiuosi įgauti šiokios tokios patirties ratų gamyboje, nes jų šiame modelyje yra gana nemažai. Tiek žinių nuo mano stalo. Iki greito. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 09 Geg 2015 11:10
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki dar kartelį. Šį kartą rodysiu jums ne progresą, bet velnio siūstą detalę, dėl kurios šiek tiek pristabdžiau arklius su tanko ratais. Bėda yra šioje detalėje (ją pažymėjau nuotraukoje)
Paveikslėlis
Bėda ta, kad detalė vienoje pusėje turetų būti stati, o kita susukta skersai. Neturiu žalio supratimo kaip tai padaryti.. :shock: Mėginau detalę visaip sukioti, bet rezultatas tas pats - abu galai susisuka statūs. Galbūt tiesiog man vieną galą atsargiai prikirpti, kaip nurodyta brėžiniuose? Bet tuomet kiltų pavojus, del kitų ratų simetrijos.. Greiti patarimai būtų gerai, iš anksto dėkoju. :) Beje, ta nelemta detalė atrodo štai taip..
Paveikslėlis
(Dėmesį koncentruokite i tas žalias juostas) Iki greito. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 09 Geg 2015 12:03
  


Užsiregistravo: 09 Geg 2013 22:17
Pranešimai: 17
Pati detalė, kurią susukinėji turi būti NE stačiakampis, o kažkas panašaus į
/\
|_|


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Geg 2015 14:29
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki visi dar kartelį. Pasistumta su Leopardo važiuokle. Visai nesenai ją baigiau, ir begalo apsidžiaugiau. Važiuoklės satymo pasekoje, buvo nemažai klaidų. Didelių ir nelabai. bet esu įsitikinęs, kad nuo patyrusio dėdės modeliuotojo gaučiau velnių, už savo klaidas. Šiek tiek apie tai, kas gi buvo nutikę, kol stačiau važiuoklę. Ar prisimenat tą detalę, dėl kurios į jus kreipiausi pagalbos? Taip, ji man ir sukėlė daugiausiai problemų. Nors ir matavaimai buvo gana tikslūs, bet atėjus eilė apipjaustymui, viskas ir "sugriuvo".. :( Ratai buvo ne vienodame lygyje, o ir atstumai tarp jų nėra vienodi. Tad užbaiginėjau visą šitą reikalą jau be jokio entuziasmo, o ir dariau laaaabai lėtai. Per dieną prie modelio prisėsdamas 10-20 minučių. Bet vis tik nepasidaviau, ir susiėmęs užbaigiau ką pradėjęs. NUOTRAUKOS.
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Na o štai taip atrodo viskas, ką esu sukūręs..
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Tuo ir norėčiau šiam kartui baigti. Dabar imsiuosi šarvuotės pildymo. Kai pasistūmėsiu, prikrausiu naujų nuotraukų. :) Laukiu komentarų, bei kritikos. :D Tam kartui. Sekmės visiems!
P.S. Ar žinojote, kad naujasis Rusų tankas T-14 Armata buvo kuriamas ne pagal savo mechanizmus, o naudojant kito tanko? :) Armatos mechanizmai buvo panaudoti iš 30 - ties metų senumo vokiško Leopard 2A.. :) Atrodo Rusų inžinieriai neišradinėja dviračio antrą kartą.. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bir 2015 21:51
  


Užsiregistravo: 23 Geg 2015 14:02
Pranešimai: 9
Sveikas, gražiai gaunasi. Noriu paklausti storinai kartona? Aš naujokas tai įdomu, ar čia aš vienas nestorinu kartono :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bir 2015 15:40
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
mariuska1 rašė:
Sveikas, gražiai gaunasi. Noriu paklausti storinai kartona? Aš naujokas tai įdomu, ar čia aš vienas nestorinu kartono :D

Sveikas. :) Ačiū už pagyrimą. Ne, kartono nestorinau, ir tiesą sakant, nė karto nesu to daręs. :) MirE popierius pakankamai storas, tad papildomai kišti nagų neprireikia. Bent jau man. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bir 2015 18:01
  


Užsiregistravo: 09 Geg 2013 22:17
Pranešimai: 17
Važiuoklė visai neblogai atrodo, tačiau peilius reikėtų stipriai pagalasti. Labiausiai vaizdą gadina vikšrai.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 06 Bir 2015 12:53
  

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Gru 2013 20:25
Pranešimai: 45
Miestas: Panevezys
Sveiki. Šiek tiek Leopardo progreso. Baigiau detalizuoti platformą (vis dar nežinau, kaip ją įvardyti) kuri dengia važiuoklę. Ji atrodo štai taip -
Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Toliau seks mano taip laukto, pabūklo, ir viskas kas susįję su ginkluote darbai. :) Šiam karteliui tiek.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007