Pagrindinis diskusijų puslapis » KARTONAS » Kartoninė civilinė ratinė ir vikšrinė technika

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Remis rašė:
Ratams tikrai galėjai apvalesnį šabloną rast....

Ratų šabloniai jau yra apdailinti


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Sveiki visi kolegos. Po ilgo laiko tarpo darymo nusprendžiau įdėti į forumą ką gero aš nuveikiau per ši ilga laiką. O nuveikiau tikrai nemažai. Darant ratus užėjo noras daryti varikli (nes ratus atsibodo daryti). Tai pradžiai parodysiu varikli. Variklis dar pilniai nesurinktas. O jo dalis kiek viena atskirai padares nudažiau ir užklijuoju. tai gavosi gan malonus vaizdas :D
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paskui atėjo laikas kai reikia iš žvakių išvedžioti leidus. Tai truputi teko pasiknisti tarp laidu. Tai mano ausines pasiaukojo :) (nors ar šiaip ar taip bučiau jas išmetęs nes neveikė)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na ir pabaigai ratai :) Jau geresnis ratai gavosi. Nebėra tokie kreivi.
Paveikslėlis
Ir nudažyti
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na tiek šiam kartui


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:10
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dainavietis rašė:
Perdaryk ratus, ar ką... Labai jau kreivi...Visą vaizdą gadina :).


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Sveiki visi kolegos.Pirma atsakysiu visiems kas sakė taisyti ratus, taigi aš galvoju juos per naujo daryti, susirasiu internete zil 130 žurnalą ir atsisiuntęs atsispausdinsiu ratus ir per naujo darysiu, tur but darysiu su remio duotais kamaz protektoriais. Tai apie modeli, Per šventes ir atostogas mokyklos padariau nemaža paspirti į prieki su vienu iš zilu. Pirma tai užbaigiau pilniai abudu variklius ir juos nudažiau. Baigęs daryti variklius ėmiausi tvarkyti važiuokle (taip liaudiškai šnekant - damušinėti), bet pilniai to nepadariau :( Vienai iš važiuoklių trūksta veleno (darbinės) o kitai pakabai priešingai nėra jos dar. Padariau aušintuvus. O galiausiai pradėjau darbuotis su kabina, ir atsirado viena didelė problema. kai priekines groteles uždėjau prie viso rėmo ir užtepiau klijus ir laikiau gan gera laiką, bet nesulipo tai už tepiau super moment klijų. Galvojau turėtu padėt bet... gavosi toks rezultatas, kad butu su svarke kas suvirine ( o virintojas buvo kažkoks naujokas). Ir noriu paklausti koki jus švitrini popierių naudojat? Nes pas mane yra labai šurkstus ir jis labai negražiai nušveičia. Kitaip pasakius pradeda plėšyti pati popierių ir ji padaro labiau panašesni į .... :D
Na o dabar nuotraukos. Variklis
Paveikslėlis
Radiatorius - aušintuvas
Paveikslėlis
velenas
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Naudoti laidai, kuriais buvo išvedžioti zilo pakaba
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na ir pradėta rinkti gaisrinės kabina.
Paveikslėlis[/URL
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/dscn9779j.jpg/]Paveikslėlis

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Nudažius ir uždėjus kaip atrodo
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Na ir zil130 gu-80 kabina. tikiuosi geriau gausis negu tos gaisrinės nebus vieną vietą tokia kreiva
Paveikslėlis
Tai tiek šiam kartui. Gero modeliavimo visiems.
P.s tarp kartoniniu modeliu pirmas parašiau šiais metais :D Nors ir ne į tema bet vistiek :veza:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Sveiki visi, ši kart modeli dariau atsakingiau, taisiau visas pridirbtas klaidas. Viena iš jų tai sparnu nelygumas kur pirma rašiau, kad yra lig suvirinti. Tai dabar nušveisti kaip atrodo. Bei padariau dureles.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vėliau kai padariau dureles, ėmiausi tvarkyti kita klaida 9tai yra kėbulo) nes kur turi išsistatyti dureles gaunasi tarpas, ir gan grubus. Tai teko daryti papildomas dalis, bet ir vėl gaunasi mikro tarpeliai per kurios šviečia saulė. Galvoju vėliau paimti balta lapą, atsimatuoti tam tikrą gabalą ir užklijuoti, tada gausis lygiai. Na prieš tuos darbus dar reiks nušveisti viska, kad geriau susiklijuotu ir nebūtu jokio kalneliu.
O atrodo taip durelės šiuo metu.
Paveikslėlis
Ant durelių žadu klijuoti mūsų gaisrinės už rasą. Štai tokį.
Paveikslėlis
Dar vėliau taisydamas klaidas dariau variklio gaubta - kapota. dabar yra taip nudažytas, bet reikės užklijuoti lipnia juostele ir nudažyti gražiai juosteles, kad butu simetriškos vienai kitai ir gražios.
Paveikslėlis
Ir galiausi buvo tvarkomas stogas, nes padarytas visas kėbulas buvo per mažas tam duotam w.m.c stogui. Šiaip tai stogas nėra per mažas, o man gavosi per mažas dėl to, kad mano kėbulas gavosi pakrypes (čia apie panele, nes ji labai pakrypusi, senesnėse nuotraukose matosi).
Ir paskutinė klaidą, tai yra Donato sakyta kai buvau atnešiąs jam parodyti. Tai man pasakė pataisyti priekine ašį, nes jos vieną pusė buvo tiesi o kitą susisukusi kaip makaronas. Ta proga teisimo nulaužiau ratuką ir atradau dar vieną klaidą kodėl man nesusuko vienas ratas, kaip tik tos pačios pusės. Na visos šios klaidos atėjo per skubėjimą. Taisant tas klaidas atsibodo daryt ta modeli, tai sumasčiau padaryti garažą jam. Štai kaip atrodo kol kas pats garažas ir tvarkomas zilas
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Turiu viena klausimą jums. Toks domkratas išlaikytu relibei tokį zilą ar ne? O jeigu ne tai kokie domkratai tiktu. Nes garaže juk turi mėtytis tokie įrankiai. :D
Paveikslėlis
Dėkoju už informacija iš anksto ir gero modeliavimo visiems :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Remis rašė:
Kai vaikystėj tryniausi prie tėvuko zilo, tai tada buvo naudojamas tokio tipo domkratas:

Paveikslėlis

Tik kokios keliamosios galios jis buvo - tai nepasakysiu. Bet spėju kokių 5-10t.
P.S. Beje, tas užrašas ant durelių man matytas :-k


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Remis rašė:
P.S. Beje, tas užrašas ant durelių man matytas :-k

Na va dabar remi reikės mastyti kur tokį užrašą matai. :D
O dėl domkrato ačiū :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Remis rašė:
Močiutė netoli (Alančiai) gyveno - pravažiuodavau pro šalį...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 18 Vas 2014 21:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
arunas1 rašė:
Remis rašė:
Močiutė netoli (Alančiai) gyveno - pravažiuodavau pro šalį...

Mat kaip, tai leidžiu sau spėti, kad matai Gaz 66 arba Urala. :)
Be to turiu klausima, iš ko reikėtu daryti švyturėlius? Aš galvoju iš tablečių, nes jų dydis tinka :) bet nežinau ką reikėtu į jų vidų įdėti. :-k Gal turite kokių patarymu? :roll:
Be ja įdedu nuotrauka kaip atrodo šiuo metu mano zilas. Dėl nuotraukos kokybės atsiprašiau, rytoj pasistengsiu įdėti gera. :lol:
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007