Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Apie Group Build'ą Nr.3

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
Aš pasiūliau "Šaltajį karą". Aišku galima politizuoti, filosofuoti, kas tai ir pan ir prieti kelias visiškai skirtingas išvadas..

Kiek mano menkos žinios leidžia, taip vadinamas "šaltasis karas" buvo karinė-ekonominė ir politinė konfrontacija tarp taip vadinamų vakarų ir rytų, tarp kapitalizmo ir komunizmo, tarp JAV ir CCCP 1945-1991 laikotarpiu. Dėl ko daugelis šalių ginklavosi.

O ir temų niekas neskirstė, buvo surašytos visos pasiūlytos be jokių išlygų. Tamstos irgi tūrėjo galimybę pasiūlyti jų manymų priimtinesnė temą, niekas nedraudė.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
Na aišku, kur čia mums vargšams ką nors suprasti :evil:

O po terminu "šaltasis karas" mes turim labai net konkretų laikotarpį kuris prasideda 1946 m. kovo 5 d. ir baigiasi 1989 m. lapkričio 11 d. Kadangi termine yra žodis "karas", tai ir klijuojama technika turėtų būti tik karinė. Nors "supuvęs" kapitalizmas ir juostiniais magnetofonais kuo puikiausiai griovė komunizmą :lol:
IMHO


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
O kodėl jei karas tai tik tankai, raketos, naikintuvai, bombonešiai. Pavyzdžiui per ekonominį karą pabūklų niekas neužtaiso centais ir nešaudo jais. Taigi šaltuoju karu vadinamas SSRS ir JAV varžymosi laikotarpis nuo XX a. 5 deš. vidurio iki XX a. 10 deš. pradžios. Varžymasis pasireiškė karinių koalicijų formavimais ir veikla, ideologinėmis ir psishologinėmis kovomis, šnipinėjimais, lenktyniavimu technologinio vystymosi srityse, įskaitant kosmines technologijas; ginklavimosi varžybomis, įskaitant branduolinę ginkluotę.
Šiuo laikotarpiu tiesioginio karo tarp JAV ir Sovietų Sąjungos nebuvo – vyko tik propagandinė, politinė ir ekonominė kova, varžytasi dėl įtakos tam tikrose šalyse bei pasaulio regionuose, dėl pirmavimo ginklavimosi varžybose ir įgyvendinant įvairias mokslinių tyrimų bei naujų technologijų kūrimo programas, taip pat dėl kuo didesnių pasiekimų kultūros ir sporto srityje. Pavyzdys gali būti Aérospatiale-BAC ir Tupulevo KB varžymasis dėl pirmojo viršgarsinio avialainerio sukūrimo ir pagaminimo, kuris vyko šaltojo karo laikotarpiu. Tai tik vienas iš kelių dešimčių pavyzdžių.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
2 Andrius:
Ten po mano pasisakymu yra didelis IMHO. Tai ir reiškia ką reiškia. Aš tik tenorėjau apibrėžti, kas MAN atrodo šiame GB turėtų slėptis po sąvoka "šaltasis karas" ir palengvintų modelių pasirinkimą, bei po to einantį jų klasifikavimą. Aš puikiai suprantu Jūsų poziciją, bei jai pritariu (žr. mano praeito posto paskutinį sakinį), bet gal jūs ir norit padaryt ar juostinę magę, ar šatlą ar gimusį negyvą tu-144. Man kaip ir nusišvilpt bus čia ar nebus "civiliokų", nes mano domėjimosi šviežiausia data yra 1945 gegužės 8 d. kai sustojo visa technika su kryžiukais. Taip, kad darykit kaip norit :wink:
Bet aš aišku bandysiu "įsiklijuot" į šitą GB temą, tik sunkiai įsivaizduoju kaip :?
Teologiniai mūsų ginčai apie tai, buvo ar nebuvo jankiai su maskoliais tiesioginiame konflikte, yra bereikalingi. Na, kad ir prisiminus dangų virš vietnamo arba korėjos 8)
Vėlgi viskas yra tik mano IMHO


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
O buvo ši nuotrauka įdėta Auto Bild. Rašė, jog vokietis susilažino iš dėžės alaus, kad savo Audi A6 Allroad 2.7 TDI išars vagą. Lažybas laimėjo ir gavo savo išsvajotąją dėžę. :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:32
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
Siūlyčiau pasiviešinti, kas už ką balsavo šitame GB temos rinkime. Nes dabar taip gaunas, kad arba niekas už ją nebalsavo, arba balsavo, bet kaip ir nesuprato už ką balsuoja :(
Aš balsavau už šią temą , nes man atrodė, kad tai bus geriausias kompromisas bandant bent jau pabandyt pataikyt į didesnės dalies modeliuotojų interesus ;)
O kaip balsavot jūs?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Gnomas rašė:
Aš balsavau už svorį


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
noutbukas rašė:
Vietnamo karas.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
šaltasis karas


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:33
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Lapinas rašė:
Aš balsavau už "Šaltąjį karą".


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007