Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Apie Group Build'ą Nr.3

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:50
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
Sutiku su tais kas sakot kad dabartinė GB sistema netobula, stokoja konkretumo ir griežtumo. Bet pažiūrėjau kiek iki šios akimirkos balsavo dėl GB temos -> kolkas 16 asmenų (registruotų vartotojų 1702). Žinant, kad tai svarbiausias ir turbūt vienintelis forumo įvykis (bent jau man asmeniškai), susidomėjimas menkas. Todėl jei padarytume GB, kaip pavyzdiniuose forumuose, dalyvių manau butų ~6 :)

Todėl kolkas sutinku su Profesionalo nuomone, nors laiko dar yra ir galima surizikuoti ir paeksperimentuoti...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:50
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Andrius rašė:
Bet įdomu kiek iš tų 1702 dalyvių aktyvių rašančių forume. Nes kai ieškojau bendramiestiečių tai vien per Kalėdų dienas užsiregistravusių ir siūlančių aplankyti savo svetaines buvo gal kokie 200 nuo pat pirmo nario užsiregistravimo, po to dar daug kas užsiregistravo ir neparašė nė vieno pranešimo, po to seka senai prisiregistravusieji ir parašę pranešimus, bet dabar jų tarp dalyvaujančių diskusijose nebėra dar keli ,,išsibaninę" ir gaunam kuklų skaičių aktyvių narių iš kurių aktyvių dar mažiau, o kita dalis retai besilankantys. Tai va :roll: .


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Geris rašė:
Dar nepamirškim tokių "aktyvių" modeliuotojų iš Kambodžos ar tai Taivano kaip wsjtk ar koks tai blijht85 (nesvarbu kokie vardai, nežiūrėsiu dabar specialiai), kurie tiek daug pranešimų parašė kaip 0...


Tai-patys rimčiausi ir profesionaliausi modeliuotojai! :lol: Tikra garbė, kad juos turim :lol: ...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
profesionalas rašė:
Kolega, matau, nesupratote, ką aš turėjau galvoje. :-) Tai rašydamas aš neturėjau galvoje avinų bandos ir visuotinio nestabdomo pinigų plovimo, pavadinimu "krizė". Tai rašydamas aš turėjau galvoje daryti taip, kas tinka Lietuvai, o ne Rusijai arba Lenkijai. Čia ne ekonomika, ir jokia apsileidusi Amerikos bankų sistema Mūsų Modelizmo nepaveiks. Taigi, galime drąsiai nesekdami užsieniui iš paskos bandyti jį aplenkti realizuodami savo įdėjas, jei tik jos priimtinos daugumai.

Pagarbiai, Artūras R


Aš irgi neturėjau galvoje ekonomikos :) , tik bijau, kad eilinį kartą lietuviai neišradinėtų dviračio. ir nežiūrint visų netobulų rusijų ir amerikų, modelizme blogesnė padėtis pas mus , o ne pas juos. Jei ir turime sugalvoti kažkuo išskirtines taisykles, tai tikrai ne dėl to, kad esam "kieti"modelizme, o būtent dėl to, kad group bilduose dalyvauja, duok Dieve, keli žmonės...Dėl to, kad forume matau mirusį reikalą...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Sveiki!

Na, vienintelė mūsų problema: mažas modeliuotojų skaičius, ir dalis jų, kurie dėjo ant bet kokio derinimosi prie jiems nelabai patinkančios temos dėl komandinės dvasios. Per tokius asmenis GB ypač siauromis temomis pas mus neįmanomi.

Turiu dar vieną mintį: kad pagal temą po 2 asmenis darytų tą patį modelį. Sakykim, tema-WWII, modeliuotojai A ir B daro Bf-109, Halinski leidimo. Modeliuotojai C ir D daro Tiger I Tamyia leidimo. Svarbu, kad modelis būtų tas pats. Tačiau reikia bent 2 mėnesių, kad atsirastų modeliuotojų grupės. Ir tai jei neatsiras užsispyrėlių, kurie " Klijuosiu tik tai, ir nieko kito. Tegu kiti taikosi prie manęs". Taip, žmonės, toli nenueisime.

Pagarbiai, Artūras R


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
Čia gera mintis, patiko. Dabar kaip tik Scalemodels vyksta toks įdomus konkursas - dvikova, kas geriau padarys avialainerį. Įdomus dalykas. Na, žinant mano siaurus interesus, galėčiau išsiplėsti iki F 16, guli kaip tik dėžutėje, prašosi panaudojamas...Nepykit, bet II WW man labai jau tolimas, net neįsivaizduoju ką ten padaryčiau. O va šaltasis karas mane užkabino. Tai tik IMHO.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Tada ketinantys dalyvauti "dvikovoje", ar "trikovoje" ar "n-kovoje", turėtų paskelbti galimų savo modelių sąrašus, kad atsirastų turinčių ir norinčių daryti tą patį. Jei atsirastų kartoninės aviacijos mėgėjų, galiu sąrašą paskelbti.
Pritariu Profesionalui, kad gana nekritiškai perkėlinėti sau ant galvos bet kokias idėjas, jei tik jos iš užsienio. Kol kas čia dar mūsų šalis, mūsų kalba, mūsų forumas, tai ir darykim, kaip geriau mums.
Dėl ženkliukų prie avatarų - tikrai gera idėja, ir jei techniškai įmanoma, tai jais jau galima būtų pažymėti ankstesnių GB dalyvius, o ir už tam tikrą kiekį užbaigtų modelių temų būtų galima žmones pažymėti. Tai čia moderatoriams.
- Terminas "9 mėnesiai" visiems iki skausmo pažįstamas, tai pabandykim dar kartą kažką išnešiot ir sėkmingai atvest į pasaulį.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
pjanos kapitanos rašė:
Na jei urahara sutinka tai skelbiam "mini-buildą" HARRIER Mk 7/9 1:48, kadangi jau ir aš pradėjau saviškį...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Sveiki!

Gerai, kad mintis patiko. Reiškia, galim pamažu ir be užsienio verstis.

Taigi, balsavimas jau beveik prie pabaigos, balsavusių-36 asmenys. Spėju, visi aktyvūs forumiečiai. Aišku, gal dar kas keisis, bet aš tuo labai abejoju... Taigi, kolkas tema: "ŠALTASIS KARAS".

Todėl manau, kad visi potencialūs GB4 dalyviai jau turėtų parašyti, kas su kuo dalyvaus. Donatai, manau, įdėkite galimą sąrašą-visiems pravers.

Taigi, mano pasirinkimas- Tu-160, "Hobby Model". Kas dar norėtų daryti šį modelį?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Caras rašė:
Aš turiu net tris galimus modelius, kurie priklauso Šaltojo karo kategorijai ir tinka Vietnamo karui:
A-4N Skyhawk(ModelArt 1/32), F-5E Tiger II (Design 1/33), Mig-21 (GPM 1/33), visi kartoniniai. Dar neapsisprendžiau, kurį klijuosiu. Gal Skyhawk nelabai tiks Vietnamui, nes tai eksportinis variantas.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007