Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Apie Group Build'ą Nr.3

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Sarapukas rašė:
Jei reiks tai reiks,sumokesiu bet gal ne visi nores moket giliais krizes metais


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
mindo2a rašė:
krizė ne krizė. bet pėnki litai nėra daug :D o manasis modelis: http://www.modelsforsale.com/catalog/pr ... s_id=83477 kaip ir turėtu patek i šaltojo karo epocha ar ne?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Berkut rašė:
Pareikšiu aš savo nuomonę. :) Esminė klaida mano manymų yra per plati tema, kaip rodo kitų forumų praktika, tarkim kaip pavyzdys scalemodels.ru GB daromi pagal konkrėčią temą ir sritį. Jai daryti, tai tarkim tik lėktuvus, arba tik tankus arba laivus ir t. t. kitiap gausis makalinė. Kas ir kaip vertins modelius, kaip galima lyginti laivą tarkim su kokių džipų ar lėktuvėlių, ar tai tarkim figūrą? Absurdas, nereikia išradinėti dviračio. Rėmus reikia susiaurinti, suprantu, kad atkris daug žmonių, bet kitaip tada nesamonė bus.
Dėl prizinio fondo - galimas daiktas, bet nebūtinas, galima organizuoti dėl tarkim kokio ženkliuko kuris bus skirtas nugalėtojui ir matomas šalia avataro. Kažkos stimulas dalyvauti bus, o dalyviai gali irgi turėti kokią ikonėlę už dalyvavimą ir pabaigtą modelį.
Dėl balsavimo - manau kad nejieškoti teisėjų, balsavimą padaryti tik tiems kas dalyvaus GB.
Tokie pastebėjimai.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
mindo2a rašė:
O kaip dėl Vietnamo karo? :oops: :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
To Berkut: Visiškai sutinku, bet palyginkine lietuvos ir Rusijos modelistų kiekius? O dabar palyginkime potencialius GB4 dalyvius,sakykim, pagal Cold War temą... O dabar palyginkim pagal tai, kiek jų liktų susiaurinus temą iki, sakykim, Cold War laivai? 2-3 žmonės... Klausimas-kam tokio GB reikia? :-) Taigi, mano patarimas-mažiau žiūrėkite, kas ką daro užsienyje. Ten-visai kita rinka, visai kitokie vandenys. Kas puikiai eina ten, pas mus greičiausiai nepavyks, ir atvirkščiai. Taigi, realizuokime SAVO įdėjas :-)

TEMŲ SIŪLYMAS BAIGTAS!


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:50
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
sutinku su profesionalu, mūsų, modelistų nėra daug, tad ir daromos plačios temos.
TO Berkut: dėl įkonėlių prie avataro galite pamiršti (prisiminkime gimtadienių rodymą ir pnš.) :? nors alternatyva būtu nebloga, bet aš mieliau pasilikčiau už prizini fondą "matereliu" apdovanojimu, nebūtinai dideliu.
Dėl teisėju, povelnių gi ankščiau GB teisėjai buvome visi :D kodėl dabar turėtu būti atvirkščiai? ir šiaip manau reiktu vertinti ir visą temą, kaip aprašoma ir pnš., nors nebūtina :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:50
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
> Berkut:
Na džipo su lėktuvu tikrai nieks nelygins. Tikiuosi bus kategorijos, kaip visad būdavo.

Dėl prizų;
Na nusimato bent kelios kategorijos, tai ir prižų turi būti tiek pat. Kadangi aš palaikau idėja - svarbu dalyvauti -, tai manau užtektų apsiriboti diplomais ar pan, (gal net sukurti kokį pastovų GB diplomo formatą-apipavidalinimą, kad laikui bėgant įgautų "svorio"). Nes, kad ir rinksim rinkliavą, kažko įpatingo priziniam fondui tikrai neišgalėsime.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:50
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
PRADEDAME BALSUOTI!

Balsavimas vyks 2009-08-17 00:00-2009-08-23 23:59

Išrinkta tema ir bus GB4 tema.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:50
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
ZALIAS rašė:
profesionalas rašė:
To Berkut: Visiškai sutinku, bet palyginkine lietuvos ir Rusijos modelistų kiekius? O dabar palyginkime potencialius GB4 dalyvius,sakykim, pagal Cold War temą... O dabar palyginkim pagal tai, kiek jų liktų susiaurinus temą iki, sakykim, Cold War laivai? 2-3 žmonės... Klausimas-kam tokio GB reikia? :-) Taigi, mano patarimas-mažiau žiūrėkite, kas ką daro užsienyje. Ten-visai kita rinka, visai kitokie vandenys. Kas puikiai eina ten, pas mus greičiausiai nepavyks, ir atvirkščiai. Taigi, realizuokime SAVO įdėjas :-)

TEMŲ SIŪLYMAS BAIGTAS!


na...Jau ekonomikoje turim pavyzdį kaip Lietuvos valdžia pakeitė mokesčius "ne taip kaip kiti"... Todėl nereikia galvoti, jog esam protingiausi ir 2009 metais išrasim ypatingas taisykles ir vertinimo sistemą - mano nuomone tai mažų mažiausiai nekuklu. Pasimokyt tikrai turim iš ko.
Pagarbiai - Darius L.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 20:50
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
profesionalas rašė:
Kolega, matau, nesupratote, ką aš turėjau galvoje. :-) Tai rašydamas aš neturėjau galvoje avinų bandos ir visuotinio nestabdomo pinigų plovimo, pavadinimu "krizė". Tai rašydamas aš turėjau galvoje daryti taip, kas tinka Lietuvai, o ne Rusijai arba Lenkijai. Čia ne ekonomika, ir jokia apsileidusi Amerikos bankų sistema Mūsų Modelizmo nepaveiks. Taigi, galime drąsiai nesekdami užsieniui iš paskos bandyti jį aplenkti realizuodami savo įdėjas, jei tik jos priimtinos daugumai.

Pagarbiai, Artūras R


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007