Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Apie Group Build'ą Nr.3

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 21:48
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
Bajeris pavyko ir manu kaikas suprato rimtą potekstę.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 21:48
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Bajeriai bajeriais. Bet kaip susitikimas? O gal ir vėl pas mus? Tik kultūrinės progrsmos nebus. Nebent jūra ir Jūrų muziejus. O gal, kaip "Antanas" siūlo: velniop tą GB...
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 21:48
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
minde rašė:
jokiu velniop nebus :evil: :!: :!: :!: :!: :!: o kad pas mus as sutinku :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 21:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Na, "Minde", čia, kaip rusai sako "nie v ščiot". Nuo jo niekas nepriklauso. O kaip rimti "Forumo" piliečiai? Kaunas?, Vilnius? Panevėžys? Velniai žino kur? Laiko liko tiek, kiek katinas priverkė... Kas imsis iniciatyvos? Pradėjome naujo "GB" aptarinėjimą, "GB - 3" nebaigę... Ar ne nesąmonės?... Manau, kad per "GB-2" pabaigos aptarimą terminai tam, kas ir kada turi vykti, buvo aptarti, bet, pasirodo, ne. Arba aš - toks žioplys, kad nė velnio nesupratau. Dar kartą šaukiu didžiosiomis raidėmis: KAS, KADA, KUR ir KAIP organizuoja "GB-3" pabaigos susitikimą? Kaip visa tai vyks? Kokia vertinimo sistema? Kas vertins. Kiek supratau, ne man vienam šie klausimai rūpi. Laukiu greitesnių atsakymų...
Reikia juk ir transportą, darbo grafiką ir šeimyninius reikalus susiplanuoti. O kol kas, be manęs, čia diskutuoja tik tie, nuo kurių mažai kas priklauso. O tie, nuo kurių priklauso, užduoda gana neprotingus klausimus arba duoda neprotingus pasiūlymus.
Gal šia žinute ir užbersiu kam nors druskos ant žaizdos, bet nedarykime iš pagrindinio "Forumo" renginio balagano arba bobturgio...
Nežinau, kaip "Modadmin", bet būtų malonu bent jau iki lapkričio pabaigos išgirsti ką nors rimto ( bent jau lygaus mūsų pasiūlymui organizuoti susitikimą pas mus).
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 21:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
robertas rašė:
sveiki as galvoju jog susitikimas reikalingas bet kai as ne lietuvoj o gristu tik gruodzio 22 tai man sunku ka ir pasakit jai nesudalivausit iki mano grizimo tai siulau susibekti kaune,seip kai grisiu nuleksiu iki mokyklos ten direktorius biski pazistamas tai gal del aktu sales susitarsiu bus kaip tik parodele mokyniams ir gal nauju modeliotoju priviliosim bet tada bus po kaledu ar net nauju metu kaip ideja issakikit savo nuomone :-k


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 21:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Idėja gera. Bet, jei žvelgti į praėjusius metus, tai susitikimas vyko 1-ą sausio šeštadienį. O tada - moksleiviams atostogos. Tai kad naujų modeliuotojų "užkabliuoti" nelabai pavyks. Nebent kas pasirūpintų skelbimais dar savaitę iki gruodžio 20.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 21:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
minde rašė:
mano nuomone kad geriau darom kaip ir preitais metais kaune ta pacia diena toi pacioi vietoi ir viskas :roll: :wink: :arrow:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 21:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Aš kaip visada susiflegminau, bet turiu pasiūlymą. Pakalbėjau su Panevėžio aeroklubo viršininku ir jis siūlo mums sudalyvauti sausio 12d. (Čia derina su klubo narių susirinkimu ir naujo sezono pradžia). Vietos ten bus, galimas šioks toks publikos susidomėjimas, bent jau klubo narių. Galima ekskursija po aeroklubą bei susitikimas su garsiu aviakonstruktorium Vladu Kensgaila. Gal pavyks sukviesti vieną kitą Panevėžio modelistą, kurie nedalyvauja forume.
Turėjau svajonę padaryti susitikimą su gelbėtojų sraigtasparnių pilotais, nes su keliais esu pažįstamas, bet jie dabar daugiausia laiko būna Šiauliuose. Jei rinktumėmės Šiauliuose, tai vietos pas kariškius irgi rastume, bet per atstumą aš bijau ką nors daryti, nebent man padėtų koks rimtas šiaulietis.
Nu tai ir galvokim toliau, ką nuspręst.
O bajeris su balandžio 20 tai gerai prajuokino.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 21:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
aš siūlyčiau GB pabaiga palikti Kaunui, o gal GB 4 pradžia Donato siulomame Panevežyje, nors gal ir nedaug kas norės važuoti kas mėnesį :?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 31 Kov 2014 21:49
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Perskaičiau temą "Ką daryti", bet idėjos suvažiuoti GB3 dalyviams neatsisakau. Netgi prisiminiau dar vieną punktą, jei susitiktume Panevėžy - tai "Įstros" aerodromas. Ten po atviru dangum padarytas nedidelis aviacijos muziejus. Na ir kavinė yra, kur yra lankęsi dauguma pasaulio geriausių pilotažo meistrų. Aerodromo įkūrėjo Vytauto Lapėno, deja, ten nebėra, bet jį galėsit sutikti aeroklube.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007