Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Apie Group Build'ą Nr.3

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
2 joryyys:
Kas yra "kapitalizmo liūnas" būdamas komunistu geriausiai paaiškintų Pranas :lol: (čia tipo bajeris)
O iš tikro "kapitalizmo liūnas" sovietiniame oficioziniame vartojime simbolizavo menamo "supuvusio" kapitalizmo blogybes, kaipo pinigus, alkoholį, moteris, azartinius žaidimus, narkamanų tūsus ir kt. ką jūs jaunoji karta įsivaizduojat kaipo normalų gyvenimą :wink: (o čia paskutinį sakinį reik suprast kaip ironiją)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
joryyys rašė:
Cituoti:
pinigus, alkoholį, moteris, azartinius žaidimus, narkamanų tūsus ir kt. ką jūs jaunoji karta įsivaizduojat kaipo normalų gyvenimą


Tada aš TOKIAI jaunajai kartai nepriklausau


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Donatas rašė:
Žinoma, TOKIE čia ir nesilanko. Ryčka žinoma ne narkomanas ar panašiai. Tas mano išsireiškimas tai daugiau apie tai, kad kapitalizme dažnai žmogus prapuola darbe su visa galva, turi atiduoti tam visai visas savo jėgas ir nebeturi jėgų asmeniniam gyvenimui.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Nežinau, ar sunku būtų mūsų "Modadmin"-ui "GB-3" baigtas ir 16 metų baigtas temas kaip nors suskirstyti į svarbias temas ir padaryti, kad jos būtų "GB-3" temų viršuje. Tai labai palengvintų balsavimą. Aišku, jei tai sunkiai padaroma, telieka taip, kaip yra. Bet, kiek pastebėjau, yra baigtų temų, bet jos dar neturi grifo "BAIGTA" arba "BAIGTA 16". Temų autoriai: jei Jums svarbus mūsų įvertinimas, būkite malonūs ir prie baigtų temų prirašykite reikiamus užrašus. Taip Jūs padėsite mums įvertinti Jūsų darbą.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Svajuz rašė:
2 joryyys:
Kas yra "kapitalizmo liūnas" būdamas komunistu geriausiai paaiškintų Pranas Laughing (čia tipo bajeris)
O iš tikro "kapitalizmo liūnas" sovietiniame oficioziniame vartojime simbolizavo menamo "supuvusio" kapitalizmo blogybes, kaipo pinigus, alkoholį, moteris, azartinius žaidimus, narkamanų tūsus ir kt. ką jūs jaunoji karta įsivaizduojat kaipo normalų gyvenimą Wink (o čia paskutinį sakinį reik suprast kaip ironiją)


Aiškinu, kaip komunistas komunistui (abejoju, kad "Svajuz" toks yra) : :D
Kapitalizmo liūnas - pastoviai kylančios kainos, žmogiškųjų vertybių ir 10 dievo įsakymų (kurie buvo šventi net ir komunistams) nuvertinimas, kvailų orientacijų ( homoseksualai ir lesbietės), mafijos įsigalėjimas. Pas mus verslas taip pat dar labiau, negu vakaruose suprantamas labai iškreiptai : Drakoniuko iš Tarybinio multiko principas: "Man, man ir tik man".
Aišku, aš visa tai aiškinu "iš savo varpinės", bet tai neprivaloma "tikriems" demokratams. Jaučiu, kad ir vėl gausiu per nosį, nors ne aš tai pradėjau.
Gerbiu tuos, kurie čia "gyvena" ir manau, kad jie yra tikri krikščionys, ir teisingai supras mano išvedžiojimus.
Tai tiek
Kažko man nebesiseka su citatų įklijavimu. Bet, manau, kad, paskaitę ankstesnes žinutes, suprasite kur ir kas cituojama.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:06
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
bitute123 rašė:
Tegul Modadmin'as daro balsavimą ir išsirinksime temą. :!:


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007