Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Dalyvių modeliai Nr.3

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Kažkaip nesupratau, ko tas Tavo povandeninis laivas ant kranto "išlipo"? Pasideginti? :P Grybauti? :P Gal cunamis išmetė? :P
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:12
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
joryyys rašė:
mazdaug taip: jis plauke link kranto, bet uzplauke ant seklumos, istrigo, prasidejo atoslugis ir laivas liko istriges krante. juk net 57 zmoniu (tiek ju buna laive) igula neistemps tokio giganto i vandeni.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svarankiskas rašė:
joryyys rašė:
mazdaug taip: jis plauke link kranto, bet uzplauke ant seklumos, istrigo, prasidejo atoslugis ir laivas liko istriges krante. juk net 57 zmoniu (tiek ju buna laive) igula neistemps tokio giganto i vandeni.


Biski keista istorija :D ,

O ar nenori padaryti tarsi laivas is doko nuleidziamas pirma karta y vandeny?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Aš visų pirma daug negaliu patarinėti, nes nesu nei laivų ekspertas, ir priedo pats kol kas nesiekiu idealaus tikroviškumo. Visgi man atrodo, jog povandeninis laivas tiek arti kranto niekada neplaukų ir, nežinau, nebent audros atveju galėtų jį išmesti, bet tada turėtų būti stipriai apgadintas.
Jei nori dioramos ir nenori nardinti į vandenį, tai raliausia, kaip ir minėjo, būtų dokas. Gal dar variantas - prisišvartavęs prie krantinės, bet vėl reikės truputi į vandenį įkišti. Sunku patarti-modelis gana didelis, didelė diorama. Bet tikiu, kad viskas bus gerai :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
joryyys rašė:
cia naujas brezinys, irgi per atoslugi.

Paveikslėlis


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Visų pirmą, pas tave tai ne dokas. Turint galvoje, kad kur pas tavęs žemė, neseniai buvo vanduo, tai čia labiau pirsas, bet ne esmė čia.
Jei paklaustum mano nuomonės, patarčiau apsieiti su šiuo modeliu be dioramos, kadangi per dideli gabaritai kaip pirmam modeliui, medžiagos kainuos ir darbo bus labai daug.
Visgi jei labai nori, tai pasieškok googli kaip atrodo dokai, nieko ten sudėtingo ir apsieisi be ptvynių-atoslūgių. Tai tiek patarimų iš mano pusės.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:13
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
joryyys rašė:
Cia paskutine mano ideja:

Paveikslėlis

Bet tikriausiai isbandysiu dovaldo ideja isvis dioramos nedaryt... Galu gale, bus tu dioramu!


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Jei nori padaryti realią dioramą, tai nors šio tipo laivų istorija pasidomėk. Man atrodo, kad jie buvo sukurti pačioje karo pabaigoje ir labai daug pakariauti tikrai nespėjo. Jei netingi, palauk savaitgalio, tai galėsiu tiksliau parašyti. Galiu pasiūlyti vieną variantą kaip paprastai ir nesudėtingai pasidaryti tikrai neblogą dioramą. Bet kyla vienas klausimas: kaip pačiam su daile (piešimu). Siūlau pasidaryti kažką panašaus į akvariumą, viršutinę ir šonines sieneles iš apačios į viršų išdažyti šviesėjančia nuo mėlynos (vos ne juodos) į žydrą spalva, viršutinę - šviesiai žydra, apatinę - tamsiai mėlyna ( vos ne juoda). Ant plono valo pakabink savo povandeninį laivą ir padaryk porą - trejetą grimztančių giluminių bombų (ant valo). Ir turėsi pasaką, o ne dioramą. Ir su tiesa nelabai prasilenks.
Tai tiek


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
joryyys rašė:
Truputi nesuprantu. Gal galetumet nupiest (kad ir su Paint)? O su daile man sekas neblogai :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:14
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Paveikslėlis
Štai ką aš turėjau galvoje. Nesuprask šio piešinio kaip plokštumos. Jis vaizduoja visą "dėžės" vidinę erdvę. Ir spalvas geriausia lieti akvarele, nes su ja gaunasi geriausi perėjimai. Kaip tai padaryti, geriausiai patarti galėtų "Rychka" ir "Corsaire". Džiaugiuosi, jei padėjau.
Tai tiek


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007