Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Apie Group Build'ą Nr.3

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Prizai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:07
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Gabrielius rašė:
Gerų dėdžių (gal ir tetų) iš Swiss post dėka galiu pagaliau paskelbti - GB3 dalyviai bus apdovanoti. Na, bent jau dalis jų :roll:

1. geriausio lėktuvo modelio autorius gaus 2007 metų James Wilson knygą "Propaganda postcards of the Luftwaffe". Tai 224 puslapių karo laikų vokiškų atvirukų albumas. Didžiausia dalis jų skirta lėktuvans - nuo Arado Ar.66 iki Siebel Si.204. Taip pat yra kai kurių "asų" ir Luftwaffe vadovų nuotraukos su trumpomis biografijomis, bei keletas puslapių su nuotraukomis "iš aviatorių gyvenimo". Teksto ne per daugiausiai, jis angliškas. Mano nuomone, knyga tikrai įdomi. Net šiek tiek gaila ją atiduoti, todėl įvertinkit mano pasiaukojimą ir kibkit į darbą :lol:

2. geriausio modelio iš likusių kategorijų autoriui atiteks Robin Lumsden knyga "Collector's guide to Third Reich militaria". Tai iliustruotas leidinys, aprašantis Trečiojo Reicho karines uniformas, skiriamuosius ženklus, apdovanojimus ir kt. kaip kolekcionavimo objeką. Tai atnaujintas 2003-ųjų metų leidimas ( pirmas leidimas - 1987-aisiais).

Nors modeliuojame pirmiausiai savo malonumui, tikiuosi tai nors maaaaažumėlę paskatins pabaigti savo modelius iki GB pabaigos. Manau, kad šių prizų skyrimą šiek tiek uzurpuosiu, t.y. remsiuosi ne tik balsavimo (kuris manau bus) rezultatais, bet ir savo nuomone.


Prikabinti failai:
a54913_964.jpg
a54913_964.jpg [ 27.36 KiB | Peržiūrėta 1150 kartus(ų) ]
l35116_163.jpg
l35116_163.jpg [ 56.29 KiB | Peržiūrėta 1150 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Prizai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:07
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Labai šaunu kad Gabrielius jau prisidėjo prizais :) Aš taip pat organizuoju (net ne vienas, o ir daugiau žmonių stengiuosi įtraukti) šį tą. Dabar esu labai užsiėmęs, tačiau po modeliuotojų susitikimo pajury, kitą savaitę greičiausiai ir pats parašysiu kas gavosi :P


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Prizai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:07
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Taigi, šiandien Gargžduose pašnekėjau su įvairiais modeliuotojais. Panašu kad mano sumanymas pavyks, ir jau kitą savaite pamatysite kokį prizinį fondą jums suruošėme. Taigi nemiegokite, ir aktyviai dalyvaukite GB3 ;)


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Prizai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Pranas Sungaila rašė:
Klaipėdos regiono modeliuotojų klubas iš savo kol kas kuklių lėšų taip pat skiria nedidelį prizą: 2006 metų 1-6 "Maly modelarz" numerius. Jie - patys naujausi, nes "MM" smarkiai vėluoja. Kol kas išleisti tik 3 numeriai, bet tikimės, kad iki "GB-3" pabaigos bus visi 6. Mūsų siūlymas - šį prizą atiduoti geriausiam "kartonininkui" iki 16 metų.
Tai tiek


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Prizai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
robertas rašė:
stai ir nuo manes priziukas paciam geriausiam isrinktam plasmasiniam modeliui
Paveikslėlis


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Prizai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:08
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Sveiki,

Taigi šiek tiek apie dovanas :)

Aš (t.y. Corsaire) padovanos šį vikšrą kažkam. Dar nenuspręsta kas toks jį galėtų gauti :)
T-26'ojo yra net trys versijos. Šis naujasis Modelik'o numeris yra labai stipriai detalizuotas, su vidumi ir visais aksesuarais. Vikšrai yra tiek trackiniai, tiek juostiniai-paprasti :)

PaveikslėlisPaveikslėlis

Jo yra net trys versijos. Šis naujasis Modelik'o numeris yra labai stipriai detalizuotas, su vidumi ir visais aksesuarais. Vikšrai yra tiek trackiniai, tiek juostiniai-paprasti :)

-------------------------------------------------------------------------------------

Gerb. Antanas taip pat įnešė puikių ir labai vertingų prizų :) Tiksliau aš išrinkau už jo finansus... tikiuosi kad kažkiek pataikiau, nes nežinau ką jis norėtų čia matyti. Todėl ir paimiau pora priešingybiu :P

Taip pat naujas Modelik'o numeris - Japonų laivas Fuyuzuki :)

Paveikslėlis

Ir Flymodelio "Corsairas" P-)

Paveikslėlis

-------------------------------------------------------------------------------------

Donatas iš Panevėžio paprašė manes išrinkti paprastesnių, lengvesnių, pradedantiesiems skirtų, modelių. Tačiau ne vieną, o kelis! :) Manau tai galėtų būti puikus prizas jauniesiems, pradedantiesiems aviatoriams :P

"Tri Krapki" Aichi D3A1 VAL

Paveikslėlis

"CardPlane" PWS-19

Paveikslėlis

"БУМАЖНОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ" Sh-2

Paveikslėlis

Tai tiek. Sėkmės ;)
--


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Prizai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
noutbukas rašė:
Sveiki, sauniu modeliuku pazeriai corsaire, labai saunu kad ir pradedantiesiams (bet ar tokie dalyvavo GB?). Beje man sie "modelink" modeliai labai matyti "poligone".


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Prizai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Ne aš vienas pažėriau. Čia didysis nuopelnas Donato ir Antano :) (kalbu apie mano poste išstatytus modelius)


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Prizai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
savas rašė:
dar vienas dalykas noutbukui - prizai su GB susije tik tuom, kad juos gaus GB dalyviai (nevisi)... ar prizas gb standartus atitinka, čia nesvarbu.


          Į viršų  
 
 Pranešimo tema: Re: Prizai
StandartinėParašytas: 01 Bal 2014 20:11
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
demox rašė:
Noutbukas sitame forume didzioji dalis pradedanciuju.


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007