Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Dalyvių modeliai Nr.3

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Kat rašė:
Iskarto sakau, jog sis modelis yra skirtas pradedantisiems, kokiu as ir esu :) Tai gi isdrisau ideti i GB tokio lengvumo modeli.
Pats zurnalas yra Ukrainieciu TRI KRAPKI leidybos.

Paveikslėlis

Suklijotas turetu atrodyti mazdaug taip:
Paveikslėlis

Radau tokia grazia, detalia modelio nuotrauka:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
(Nuotraukos is cia)

Ka domina lektuvo istorija, aprasymas ir kita info - wikipedijoje yra angliskas variantas.



Pati modeli klijuoju kol Bismarck'as laukia kaikuriu statybiniu medziagu.
P.s.: Sis modelis atitinka GB3 temai, tai tik del to ji cia ir idejau :) Diorama nezinau ar darysiu, debesis is vatos? :B ne... mano manymu lektuvui geriausia diorama - kaboti ant lubu. Blogiausiu variantu, atspausdinti koki A3 lapa, zole/betona...


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Kat rašė:
Zurnalo ir darbo nuotraukos bus truputi veliau, nes "antruose" namuose palikau savo fotoaparato usb-kabeli...
Galiu pasakyti, kad modelis labai grazus (bent jau man patinka jo kamufliazas).
Pradejau darba nuo 5tos detales. Tai priekine korpuso detale, tarp varyklio ir kabinos... Ant karkaso "apskritimu" (ypac siame modelyje cia 4kampiai beveik :) ) klijuojama poperiaus juostele, o ant ju jau pati detale.

P.s.: Isbandziau Ryckos Olfos peiliukus... galiu pasakyti kad astrumas 100%tinis... Pjauna 1mm kartona kaip sviesta, 0.00001mm sluoksniukus nupjauna graziai... tiesiog WOW. ACIU RYCKA! :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
svajuz rašė:
Nu dėl modelio "lengvumo" tai čia gynčytis ir ginčytis :wink: Bet mano nuomone tai lengvų modelių nebūna. Kiekvienam modeliuotojui yra savo lengvumo išmatavimas. IMHO paprasti modeliai turi savo nerealų žavesį, kai iš 3 lapų (o ne iš 10 ar niolikos) gaunasi atpažystamas siluetas, va tai jau ir magija :lol: O jei rimtai tai, tai šitą modelį ir aš nusipirkau ir klijuosiu jį po tavęs, tai pats supranti, kad mano bus gražesnis :lol: nes aš nedarysiu tavo klaidų... Sėkmės. Laukiu tesinio :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Kat rašė:
galiu iskarto pasakyti kad vos nepadariau klaidos klijodamas 5ta detale ant karkaso detaliu. Cia atvirksiai negu MM modeliuose detale susijungia virsuje o ne apacioje. T.y. detales siule atsigauna virsuj, o ne apacioj. :)


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 03 Bal 2014 21:51
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Kat rašė:
Eh. Geriau ir nebuciau ziurejes kas ka dare uz mano darbo stalo...
Kol buvau "pavasarinese atostogose" nukentejo mano "dabartinis modelis" - Messerscmitt Bf109 G-2 by 3krapki...
Kazkas rado ant stalo super kliju kaip tik juos buvau palikes po to, kai su jais klijavau permatoma langa is "skaidres"... Ir nuo temperaturos ar nuo ko, kaip sake tevas "atidare ir issiliejo" ant mano langu, ant mano dar neiskirptu detaliu... Tai gi laukiu kol vel atsiras sis zurnalas prekyboj ir tesiu darba.
Del modelio galiu pasakyti kad detale 7 ir F nelabai suderintos: ar 7 yra per maza, ar F per dydele, reikejo pamazinti F dydi.
Keistas dalykas, kad 5tos detales siules "susiejo" virsuje, o kitu (6 ir 7) apacioje.
Del 5tos detales galiu patarti, pries klijuojant ja ispjaukit skylutes 12tai detalei(patrankom).
Del Salono - viskas daug maz ten gerai gaunasi, tik nelabai aisku kaip kedes nugarele, "kokiu" kampu turi but nulenkta kad tilptu, nes jei ja klyjoti taip kaip nurodyta - tai "vairalazde" nelabai telpa...

Tai tiek, Dabar tesiu darba su Bismarck'u ir naujais zurnalais(AH: I-16(polikarpow), USS archerfish(1:200), I-19 Otsu-gata(1:200), Yukikaze).


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007