Pagrindinis diskusijų puslapis » Lietuviški Group Build'ai » 3-asis lietuviškas Group Build'as (WW2 Vokietija) » Dalyvių modeliai Nr.3

 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Na perkelineti tos anos temos kazin ar yra pagrindo, as kazkaip manau, kad rychka tikrai neprasciau surinks ir si modeli. Saunuolis kad giebeisi tokio sudetingo modelio, ypatingai, kad tikrai matosi, jog galimybes pas tave surinkti ji gera ir grazu dideles. Sekmes tau ir su nekantrumu laukiu konstravimo eigos ir nauju technologiju :D

P.s. na as tai pat jau turiu isigijes modeli tinkanti GB3 PzKpfw II Ausf.C is Halinskio, taciau noriu palaukti dar e-parduotuves pasipildymo, nes pora tanku is WAK;p bei greifas labai jau traukia, o tada jau ir ziuresim, ka darysim. Niekur neskubu, tikriausia dalyvausiu tik su vienu modeliu, tai spesiu kaip nors :D

P.p.s. klausimas rychkai, kaip pas taves modelio atspausdinimo kokybe? Ziuriu tie patys metai, kaip ir manojo. As kaip ir esu patenkintas, bet pranas paaiskino, jog tai lug ir akvareliniais dazais dazyta (tikiuosi nesuklydau).


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Rychka rašė:
As pats buciau pries jei ir nepriestarautumet perkelimui, nes jau pradejau pjaustyti Tiger trakus. Pradejau ilgai nelaukdamas ir nusistaciau, jog viena laisva vakara skirsiu SdKfz 7, o kita Tiger, taip, kad manau judesiu tolygiai ir nebus nei viena uzleista tema. Tai tiek :wink:


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Ramzes rašė:
modadmin rašė:
Aš prieštarauju :D
Taisyklės yra taisyklės.


Sveiki,
šiokį tokį turiu klausimą.
Turiu aš dar iš vaikystės jau gatavą panterį, tačiau dabar noriu jį dalinai perdirbtį + "apgadinti" (suniokotos technikos mėgėjas aš) + visiškai perdažyti + padaryti jam dioramą. Ar leistumėt man dalyvauti GB3?
Man atrodo, kad šiuo atveju pati diorama yra modelis, o panteris būtų tik jo dalis.
Sėkmės, ir su pagarba.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Rychka rašė:
Sveiki modeliuotojai. Ilgai nepostinau savo nuotrauku, tai stai noriu parodyti, jog nesedziu rankas sudejes, o po truputi dirbu prie abieju modeliu. Tiesa sakant noriu padaryti Tigrui trakus ir ratus, tuomet pilnai uzbaigti vaziuokle SdKfz 7. tuomet daryti karkasa Tigrui ir taip toliau... tai viena tai kita. O cia kiek pavyko padaryti.


Prikabinti failai:
dsc03994_499.jpg
dsc03994_499.jpg [ 76.36 KiB | Peržiūrėta 1658 kartus(ų) ]
          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:54
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
demox rašė:
:shock: neatsiboto tas pacios detales n kartu pjauti? grazu.. zaviuosi jusu kantrybe.


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Corsaire rašė:
Ričardai, tu niekaip nenustoji mūsų stebinti savo kantrybe. Nors ir mes, modeliuotojai, išsiskiriame iš kitų, kaip turintys kantrybės krapštytis, tačiau dar daugeliui mūsų (ypač man) iki tavęs - 100 metų. Jei man kas nors neišėjo, čiortu, paimu nušlifuoju, nudažau ir man gerai :)
Be to žiūriu, kad netingėjai net sukrauti tas trakų "trapecijas" į tvarkingus stulpelius :roll: =D> =D>

Sėkmės toliau ;)
--


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Dovaldas rašė:
Geras, cia matyt jau igimtas gebejimas. Turiu ir aš tų įrankių, bet visvien nevisad pavyksta grežiai išpjauti, o Rychkos apskritimai bent jau nuotraukoje idealiai atrodo. Ale akiai visvien gražu pažiūrėti, ir dar žiūriu foto studija susikonstravęs su mėlynu fonu, ar tavo manymu tokia spalva geresnė nei balta? Beje ar tai jau visios važiuoklės detalės?


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Rychka rašė:
Skrestuvas Olfa cia pagelbejo... Jo.. jei kantrybes neuztenka, tai geriau nei ne pradeti. Beje dabar klijuoju trakus, tai vienam trakui iseina apie 10min. o ju panasiai 250 o gal daugiau :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Daimyo rašė:
Jei tik iškirptos detalės taip gražiai/tvarkingai atrodo, tai kas bus, kai pats modelis bus pradėtas rinkti? :D


          Į viršų  
 
StandartinėParašytas: 23 Bal 2014 20:55
  

Vartotojo avataras
Vyr. diskusijų administratorius

Užsiregistravo: 11 Rgp 2011 14:21
Pranešimai: 12965
Minzz rašė:
Rychka rašė:
Beje dabar klijuoju trakus, tai vienam trakui iseina apie 10min. o ju panasiai 250 o gal daugiau :D

Kuri dalis vadinama traku? :oops:


          Į viršų  
 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą



Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Pereiti į:  

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume


cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007